• Yeni Kız
Takı Pense, DIY Takı İşleme Modeli Yapımı için Pense, çok Fonksiyonlu Mini Pense Takı Boncuk Onarım Yapma Malzemeleri için Pembe (İğne-Burun Pense ile Diş)

Takı Pense, DIY Takı İşleme Modeli Yapımı için Pense, çok Fonksiyonlu Mini Pense Takı Boncuk Onarım Yapma Malzemeleri

Alıcı reytingleri:
₺ 26.37

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Maksimum dayanıklılık sağlayan yüksek kaliteli demir malzeme üretimi.Basit yapısı, kullanışlı ve pratik, emek tasarrufu ve kullanımı kolay.Yaygın elektronik sanayi bakım, takı yapımı, model yapımı ve balıkçılık, vb.İhtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz 3 farklı tip mevcuttur.Ergonomik sap, elinizi ve kolunuzu korumak için rahat bir tutuş sağlar.Özellik : 1. Maksimum dayanıklılık sağlayan yüksek kaliteli demir malzeme üretimi. 2. Basit yapısı, kullanışlı ve pratik, emek tasarrufu ve kullanımı kolay. 3. Yaygın elektronik sanayi bakım, takı yapımı, model yapımı ve balıkçılık, vb. 4. İhtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz 3 farklı tip mevcuttur. 5. Ergonomik sap, elinizi ve kolunuzu korumak için rahat bir tutuş sağlar.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Pense Malzeme : Demir Isteğe Bağlı Tipi : Kombinasyon Pense, Diyagonal Pense, İğne-Burun Pense ile Diş Paket Listesi : 1 x Pense.

Ürün hakkında

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Pliers
Material:
Iron
Optional Type:
Combination Pliers, Diagonal Pliers, Needle-Nose Pliers with Teeth
Package List:
1 x Pliers :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!