• Yeni Kız
FULLBOW Silika Jel Bidonu-Kurutucu Nem Alma Cihazını Gösteren 750g-Turuncudan Koyu Yeşile-Kobalt II Klorür Yok -( 2 Ünite)

FULLBOW Silika Jel Bidonu-Kurutucu Nem Alma Cihazını Gösteren 750g-Turuncudan Koyu Yeşile-Kobalt II Klorür

Alıcı reytingleri:
₺ 110.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Turuncu silika jel nem giderici kurutucu teneke kutu, silah dolapları ve alet kutuları için kullanılır, ateşli silahları korozyondan ve pastan korur.2 adet dahil.Pas önleyici siyah teneke kutu; Vakumlu ambalaj; Silika jel kurutucumuz Kobalt II Klorür içermez. 750 gram nem alma kabı, yaklaşık 60 metreküp kapalı alanı koruyabilir.Gösteren silika jel tekrar kullanılabilir, renk turuncudan koyu yeşile dönerse 250 F derecede 3 saat yeniden etkinleştirilebilir; Üstteki görüntüleme ekranı plastik levha değildir, en az 1000f'ye dayanabilir degree.No piller veya elektrik gerekmez, yıllarca kullanım için yeniden etkinleştirin.FULLBOW Silika Jel 750 Gram Belirten Kurutucu Nem Alma Tenekesi-Üst sınıf silika jel malzemeden yapılmış, çevre koruma ürünüdür.Aldığınız sırada pencereden turuncu boncukları göreceksiniz ve 250 F derecesinde 3 saat yeniden etkinleştirin Bir süre kullandıktan sonra renk turuncudan koyu yeşile dönerse, ömür beklentisi ile fırında yeniden etkinleştirilebilir, bu bir yeniden kullanım ürünüdür.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!