• Yeni Kız
Vcedas Ekstra Uzun Stiletto Yarım Kapak Nail İpuçları 120 PCS Temizle XL Uzun Keskin Şekil Yanlış Tırnak Süper Uzun Basın için Akrilik Kovalar ile Kutusu

Vcedas Ekstra Uzun Stiletto Yarım Kapak Nail İpuçları 120 PCS Temizle XL Uzun Keskin Şekil Yanlış Tırnak Süper

Alıcı reytingleri:
₺ 28.77

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Close Fıt】 Ultra ince malzeme nedeniyle, Vcedas uzun stiletto yarım kapak tırnak ucu tırnağınıza yakından uygulanabilir.Çok insani bir tasarım kullanıyoruz, böylece sahte tırnak ucu tırnağınıza ve tırnağınıza yeni bir büyüme gibi uyuyor.Düşme endişesi duymadan her türlü acil durumla kolayca başa çıkabilirsiniz. 【İsteğe Göre Kırpın】 Vcedas ekstra uzun akrilik tırnak uçları, ekstra uzun uzunlukta yarım kapak şekli ile tasarlanmıştır, böylece tabut balerin tırnak uçları veya stiletto tırnak uçları gibi herhangi bir uzunluk ve şekle kolayca kırpabilir ve dosyalayabilirsiniz.Ve sonra parmaklarınızın daha zarif görünmesini sağlamak için başka oje ekleyin. 【 Parmak Ucu Sanatı】 Vcedas uzun stiletto tırnak uçları profesyonel tırnak salonları veya tırnak öğrenenler için mükemmeldir.Evde DIY tırnak sanatı için uygundurlar, bu da tırnaklarınıza zarar vermez ve tırnaklarınızın kusurlarından endişe etmeden ellerinizi daha güzel hale getirir. 【Ekstra Uzun Tasarım】 Vcedas yapay stiletto tırnak uçları kısa tipe göre yükseltildi ve uzunluk XL tırnak uçlarına uzatıldı.Akrilik tırnakları istediğiniz şekle getirmek veya kırpmak çok kolaydır.Şeklini veya uzunluğunu gerektiği gibi değiştirebilirsiniz.Vcedas tırnak uçları, sağlam bir kutuda paketlenmiş birçok farklı yanlış tırnak şekli (salon, Fransız, tabut, bale), uzunluk (kısa (0.78 icnh), uzun (1.8 inç), XL (1.73 inç), XXL (3.54 inç) stilleri (yarım maske, Tam kapak), bayan arkadaşlara hediye olarak verilebilir.Bir çanta içinde paketlenmiş, evde kullanılabilir.Vcedas tırnak uçları, sağlam bir kutuda paketlenmiş birçok farklı yanlış tırnak şekli (salon, Fransız, tabut, bale), uzunluk (kısa (0.78 icnh), uzun (1.8 inç), XL (1.73 inç), XXL (3.54 inç) stilleri (yarım maske, Tam kapak), bayan arkadaşlara hediye olarak verilebilir.Bir çanta içinde paketlenmiş, evde kullanılabilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!