• Yeni Kız
uxcell 25/32 inç x 3Ft ısıya dayanıklı akrilik çift taraflı yapışkan bant dokunmatik ekran Tamir için 1mm Kalınlığı Temizle ile Temizle filmi korumak

uxcell 25/32 inç x 3Ft ısıya dayanıklı akrilik çift taraflı yapışkan bant dokunmatik ekran Tamir için 1mm Kalınlığı

Alıcı reytingleri:
₺ 73.80

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【TEMEL BİLGİ】Malzeme : Esaslı Malzeme, 2 taraflı Akrilik Kaplama; Yan Tip : Çift Taraflı; Rulo Başına Toplam Uzunluk : 3 feet/1 yard / 1 metre; Bant Genişliği : 20mm/25/32-inç; Kalınlık : 1mm. 【YÜZEYE iyi yapışır】Çeşitlerde iyi çalışır , kağıt, kumaş, ahşap, köpük, kağıt, cam, metal, plastik, polistiren köpük vb. 【HİÇBİR şey bırakmadan soyun】Onları soyduktan sonra kalıntı kalmaz ve her zaman bantların derecelendirmesi boyunca sıkıca tutunurlar. 【ÖZEL ÖZELLİK】 Su ve solvent direnci tüyü ile, bükülmüş yüzeye mükemmel uyum sağlar, yüzeyleri pürüzsüz tutmaya yardımcı olmak için harika öğeler. 【APPLİCATİON】Suitable için cep telefonu ekran koruyucu, LCD dokunmatik ekran, PC, ABS plastik parçaları, ev mobilyası, modülleri, , reklam, işareti sonrası, , 3d kart yapımı, ev, ofis, atölye, garaj onarım fix, vb.Özellik : 1. Onları soyduktan sonra hiçbir kalıntı kalmaz ve bantlar boyunca her zaman sıkı dururlar .2.Su tüyü ve solvent direnci ile, bükülmüş yüzeye mükemmel uyum sağlar, yüzeyleri pürüzsüz tutmaya yardımcı olmak için harika öğeler.3. Yüksek sıcaklık bandı gelişmiş Akrilik yapıştırıcıya sahiptir, sıradan yapışkandan daha güçlüdür.4. Bu 2 taraflı kendinden yapışkanlı şeffaf akrilik malzeme bandıdır.Kağıt , kumaş, ahşap, köpük, kağıt, cam, metal, plastik, polistiren köpük vb.Gibi türlerde iyi çalışın.Uygulama : Cep telefonu ekran koruyucu için uygundur, LCD dokunmatik ekran, PC, ABS plastik parçaları, ev mobilyası, modülleri, , reklam, işareti sonrası, , 3d kart yapımı, ev, ofis, atölye, garaj onarım fix, vb.Malzeme Akrilik Esaslı Yüksek Malzeme özellikler : Ürün Adı : 2 Akrilik Kaplama - 20 mm/25 32/-inch Thickness : 1mmtemperature direnç side Side Tipi : Çift Sided Per Rulo Toplam Uzunluğu : 3feet/1yard/1meter Tape Genişliği : - 0-100 °Renk altında 20° : Açık Korumak Film Package İçeriği ile Temizleyin : 1 x Rulo Yüksek.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!