• Yeni Kız
1 Adet Bebek Banyo Sünger Hidrofilik Süper Yumuşak Duş Banyo Sünger Topu Bebek Vücut CleaningGreen için Superiora € ' Kalite ve Yaratıcı

1 Adet Bebek Banyo Sünger Hidrofilik Süper Yumuşak Duş Banyo Sünger Topu Bebek Vücut CleaningGreen için Superiora

Alıcı reytingleri:
₺ 78.30

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Yumuşak ve kullanımı rahat, artık kırıntı yok, kırılması ve cilde zarar vermesi ve uyarılması kolay değil.Aydınlatma efektleri, monitörün parlaklık / kontrast ayarları vb. Nedeniyle, resimlerin ve gerçek öğenin renk tonunda bazı küçük farklılıklar olabileceğini lütfen unutmayın.Boyut : 90mm.Bebek banyo süngeri hidrofilik poliüretandan, çok yumuşak ve pürüzsüz, stimülasyonsuz, toksik olmayan, bebeğin hassas cildi ve kadın yüzü için mükemmeldir.Her müşteriye saygı duyuyor ve değer veriyoruz, sipariş vermeden önce veya sonra herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, gereksinimlerinizi karşılayan hizmet sunmak için her türlü makul çabayı gösteriyoruz.Renk : Yeşil.Bebek banyo süngeri hidrofilik poliüretandan yapılmıştır, çok yumuşak ve pürüzsüzdür, stimülasyon içermez, toksik değildir, bebeğin hassas cildi ve kadın yüzü için mükemmeldir.Yumuşak ve kullanımı rahat, artık kırıntı yok, kırılması ve cilde zarar vermesi ve uyarılması kolay değil.Paket Dahil1.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!