• Yeni Kız
Küre Likör Sürahi-Bourbon, Şarap, Viski Sürahisini Seven Erkekler ve Kadınlar için Pilot Hediyeler-1000ml-Pilotlar için Uçak Hediyeleri (Sopwith Camel) Uçan Hava Kuvvetleri Hediyeleri ve Havacılık Hediyesi, Uçak Dekoru

Küre Likör Sürahi-Bourbon, Şarap, Viski Sürahisini Seven Erkekler ve Kadınlar için Pilot Hediyeler-1000ml-Pilotlar

Alıcı reytingleri:
₺ 450.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

YETENEKLİ zanaatkarlar tarafından elle üflenen-Kazınmış kurşunsuz cam dünya şeklindeki viski sürahisi, sürahinin içinde karmaşık el üflemeli uçakla çarpıcı detaylarda.El yapımı meşe ahşap taban, Kentucky'de (ABD) usta zanaatkarlar tarafından sattığımız her sürahi için onuruna bir ağaç dikiyoruz.HARİKA bir hediye - İster düğün, Noel, Hava Kuvvetleri Emekliliği veya babalar günü hediyesi için alışveriş yapıyor olun, ister sağdıç hediyeleri veya Hava Kuvvetleri askere alınmış babanız için bir doğum günü hediyesi arıyorsanız, sürahilerimizin herhangi bir pilot veya havacılık meraklısı üzerinde kalıcı bir izlenim bırakması garanti edilir. en SEVDİĞİNİZ LİKÖRÜ TUTMAK İÇİN 1000 ml'lik SÜRAHİ-benzer sürahilerden %50 DAHA BÜYÜK.Viski, viski, burbon, konyak, konyak tüm ruhlarınız Sopwith Camel Globe Sürahimizde harika görünecek.Aktif bir uçuş görevlisi, emekli bir havayolu pilotu veya uçuş meraklıları olsun, bu eşsiz sürahi, benzer erkekleri ve kadınları etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.Yeni havacılık temalı ev barınızı, mankavınızı veya ofisinizi, diğer uçak sürahilerimiz Askeri C-130 sürahisi de dahil olmak üzere bir uçak filosuyla tamamlayın.LİKÖRÜNÜZÜN buharlaşmasına izin vermeyin-Öğütülmüş cam tıpamız ömür boyu sürecek bir mühür oluşturur.En iyi alkolünüzün saf özü korunur ve buharlaşmaz, plastik ve mantar tıpaları dram'ınızı bu şekilde koruyamaz.GARANTİLİ MEMNUNİYET! - Bu sürahi, ülke genelinde Ticari Havayolu ve Hava Kuvvetleri Pilotları tarafından seviliyor.Sürahilerimize o kadar güveniyoruz ki garantimiz DEMİR kaplı.Herhangi bir nedenle tam olarak memnun değilseniz, satın alma fiyatınızın tam iadesi için sürahinizi 60 gün içinde iade etmeniz yeterlidir.Sürahiler sadece hediyelerden daha fazlasıdır, onlargelecek yıllar boyunca takdir edilecek hazineler.Çarpıcı bir sürahi alacağınızı ummanıza gerek yok - Bunu bununla sağlayabilirsiniz .

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!