• Yeni Kız
Tokalı Köpek Tasması Minnie Mouse İfadeleri Puantiyeli Pembe Beyaz Küçük Orta Büyük Köpekler ve Kediler için Farklı Uzunluk ve Genişliklerde Mevcuttur

Tokalı Köpek Tasması Minnie Mouse İfadeleri Puantiyeli Pembe Beyaz Küçük Orta Büyük Köpekler ve Kediler için

Alıcı reytingleri:
₺ 52.23

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu tasma 4 metre uzunluğunda ve 1/2 " genişliğindedir.Dayanıklı bileşenler ve güzel baskı, renklerin yıllarca patlamaya devam etmesini sağlar!Yüksek yoğunluklu polyester ve metal donanımdan yapılmıştır.Bu modaya uygun köpek tasması, en sevdiğiniz karakterleri veya markaları göstermenin harika bir yoludur.Bu ürün ABD'de Buckle-Down tarafından el yapımıdır ve resmi olarak Disney tarafından lisanslanmıştır.Eşleşen tasmalar mevcuttur.Bu modaya uygun köpek tasması, en sevdiğiniz karakterleri veya markaları göstermenin harika bir yoludur.Dayanıklı bileşenler ve güzel baskı, renklerin yıllarca patlamaya devam etmesini sağlar!Yüksek yoğunluklu polyester ve çelik donanımdan yapılmıştır.Tasma, 0,5, 1,0 veya 1,5 inç genişliğinde ve 4 veya 6 ayak uzunluğunda çeşitli boyutlarda mevcuttur.Bu ürün ABD'de Buckle-Down Inc. tarafından üretilmiştir.ve resmi olarak Disney tarafından lisanslanmıştır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!