• Yeni Kız
Polarlander 1 Din 7 inç LCD Dokunmatik Ekran Araba Stereo Radyo ile Bluetooth AUX / USB/TF Araba FM Radyo Alıcısı MP3/MP4 / MP5 Çalar Destek Ayna Bağlantı için Android Telefon ve Dikiz Kamera

Polarlander 1 Din 7 inç LCD Dokunmatik Ekran Araba Stereo Radyo ile Bluetooth AUX / USB/TF Araba FM Radyo Alıcısı

Alıcı reytingleri:
₺ 239.70

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Lütfen dikkat : Bu araba radyosu dahili değildir ve içinde herhangi bir Hafıza kartı veya SD kart içermez.Bu CD/DVD Oynatıcıyı desteklemez. LCD düşük radyasyon, düşük güç tüketimi, gerçek geri yükleme görüntüsü, yüksek parlaklık, güzel resim göster. Kayıpsız Müzik Sesini destekleyin, APE/ FLAC/ WAV ve diğer müzik formatlarını destekleyin; HD video, 800*480 piksel HD TFT ekran, filmleri görmek için pürüzsüz, RMVB/ RM/ MP4 video formatlarını destekler. HD Yükseltme sürümü, destek bluetooth eller serbest aramalar, bluetooth müzik, multimedya video, kayıpsız müzik formatı, yüksek duyarlı dokunmatik ekran, akıllı yüksek güç, 7388 IC çıkışı, LCD ekran, uzaktan kumanda ile.Yani radyo dinle o zaman, sadece zaman rotayı değiştirmek için trafik sıkışıklığı zaman ama odak öldürmek FM Radyo : 87 108 MHz FM aralığı bile.Bluetooth Fonksiyonu : Bluetooth 2.CD Çalar için CD odası yok.Ve RM, RMVB, MP4, FLV, MKV, 3 GP, AVI, ASF, SWFMP1, MP2 gibi video formatlarını destekler.Bu CD/DVD Oynatıcıyı desteklemez. Güç kaynağı voltajı : DC12 V; Bluetooth telefon desteği Bluetooth müzik çalar. Önceliği tersine çevirerek ters video girişini destekleyin (kamera dahil değildir).0 arayüzü çeşitli U disk, çıkarılabilir sabit disk, çalışırken değiştirilebilir ile uyumludur.spektrum ekranı ile video izlemenin keyfini çıkarın. Lütfen dikkat : Bu araba radyosu dahili değildir ve içinde herhangi bir Hafıza kartı veya SD kart içermez. Geri çekilebilir ekranlar( Manuel olarak kontrol edilir!OTOMATİK DEĞİL) 2. Makine, yüksek çözünürlüklü 7 inç yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran, dinamik menü arayüzü ile birlikte gelir.Dikiz kamera dahil değildir.Tam dijital elektronik kontrol arama radyo istasyonları, yüksek performanslı dijital ayar FM radyo otomatik olarak tarar, 18 istasyon hafızası. Destek TF kartı, yüksek hızlı USB2.It Android Telefon Ayna Bağlantısını destekleyebilir(Android sistem sürümü 4.Bu araba radyo MP5 çalar destek USB TF kart.CD Çalar için CD odası yok. Dahili FM stereo radyo, ithalat radyo IC, güçlü alıcı kullanın, radyo istasyonunu kaydedin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!