• Yeni Kız
Silikon Emzikli Nuby Tritan No-Spill Trainer Kupası ve Hijyenik Kapaklı 360 Ağırlıklı Saman

Silikon Emzikli Nuby Tritan No-Spill Trainer Kupası ve Hijyenik Kapaklı 360 Ağırlıklı Saman

Alıcı reytingleri:
₺ 26.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

360 Sipper trainer kupası yeni başlayanlar için idealdir!Yumuşak silikon emzik, diş etlerine ve ortaya çıkan dişlere nazik davranırken damlamaları ve dökülmeleri önlemek için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.360 Pipet, çocuğunuzun dik de dahil olmak üzere herhangi bir pozisyonda içmesine izin veren sıvıyı takip eder.Basınca duyarlı touch-flo özelliği, çocuğun emme hareketi ile sıvı alımını düzenler.Eylem sona erer emme zaman, musluğu kapatır, sızıntısı-geçirmez kap sağlamak.Bpa Ücretsiz / 6 + mths.No-Spill 360 sipper yeni başlayanlar için mükemmeldir.Bebeğiniz, bardağın yumuşak silikon ağzı ve sıvıyı akıtan 360 ağırlıklı pipeti ile şişeden bardağa geçişi kolay bulacak ve çocuğunuzun herhangi bir açıdan içmesine izin verecektir.Tüm Nuby ürünleri güvenli, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve tüm devlet güvenlik yönetmeliklerini ve standartlarını aşmaktadır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

32 ons UV Tritan OSFA

₺ 42.72

ÖZEL tasarımStar Wars Mandalorian TV serisi fan ürünleri, şişenin bir tarafında Mandalorian karakterlerinin cesur, UV baskılı bir tasarımına ve karşı tarafta bir ölçüm kılav

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!