• Yeni Kız
AnyDesign 66 Paketi Cadılar Bayramı Scratch Kağıt Seti Scratch Kapalı Sanat Kağıt ile Şerit Sticks Scratch not Defteri Siyah Fırça Kabak Cadı Örümcek Web Stencil Şablonları için Cadılar Bayramı Parti Favor Malzemeleri Çocuklar

AnyDesign 66 Paketi Cadılar Bayramı Scratch Kağıt Seti Scratch Kapalı Sanat Kağıt ile Şerit Sticks Scratch

Alıcı reytingleri:
₺ 29.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

NE ALACAKSINIZ : 24 adet kazı kazan kağıdı, 24 adet şerit, 12 adet bambu kalem, 1 adet kazı kazan not defteri, 1 adet siyah fırça ve 4 adet Cadılar Bayramı şablon şablonu, DIY ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli.Kazı kazan kağıdı : Kazı kazan kağıdımız, popüler tatil öğeleri, iskelet, cadı, kafatası, hayalet, yarasa, örümcek, balkabağı, örümcek ağı vb.İçeren çeşitli şekillerle tasarlanmıştır.Kullanımı kolay, kağıdın turuncu mat yüzeyini kazımak için stilusları kullanarak, kağıda istediğiniz desenleri çizin, sonra kendiniz için harika bir sanat elde edersiniz.ŞABLON şablonları : farklı temalarla tasarlanmış 4 adet, ürkütücü ağaç, kabak, örümcek ağı ve cadı, çocuklar için ideal boyama aracı.Serbestçe kombine ve renkli varolan desenleri, uyarıcı çocukların yaratıcılık ve hayal gücüne göre olabilir.BOYUTU : scratch kağıt yaklaşık 8x11 cm/3. 15x4. 33 inç, styluses 12 cm/4.72 inç uzunluğu, scratch kitap 14x11 cm / 5. 51x4. 33 inç, şablon şablonları 13x13 cm / 5. 12x5. 12 inç, siyah fırça 12 cm / 4.72 inç uzunluğu.ÇOKLU UYGULAMALAR-Bir yer imi, hediye etiketleri, askı süsleri, DIY el sanatları projeleri, sanat sınıfı, sınıf etkinliği vb.Için harika, duvara, şömineye, merdivenlere ve süslemek istediğiniz herhangi bir yere asabilir, Cadılar Bayramı için güçlü festival atmosferi yaratabilirsiniz.Harika bir Set : 24 adet scratch kağıt, 24 adet şerit, 12 adet bambu styluses, 1 adet scratch not defteri ile sopa, 1 adet siyah fırça ve 4 adet Cadılar Bayramı stencil şablonları, DIY ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli.Yaratılış dolu : Çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını zenginleştirin, sanatsal anlamda ekleyin ve hayata eğlence katın.Nasıl kullanılır : Kağıdın turuncu mat yüzeyini kazımak için stilusları kullanarak, kağıda istediğiniz desenleri çizin, sonra kendiniz için harika bir sanat elde edersiniz.Özellikler : Malzeme : scratch kağıt : kart kağıt; styluses : bambu Renk : renkli Paket içerir : 24 x Scratch Kağıt 24 x Şerit 12 x Bambu stylus 1 x Scratch Not Defteri 1 x Fırça 4 x Cadılar Bayramı Stencil Şablon.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!