• Yeni Kız
PROfezzion 62mm Close-Up Filtre (+4) Makro Lens Filtre Lens Filtre Kılıfı ile Nikon Z DX 50-250mm f4.5-6. 3 / Sony E 10-18mm f4 OSS/Fuji XF ve Diğer Lensler ile 62mm Filtre Konu

PROfezzion 62mm Close-Up Filtre (+4) Makro Lens Filtre Lens Filtre Kılıfı ile Nikon Z DX 50-250mm f4.5-6. 3

Alıcı reytingleri:
₺ 29.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[Fonksiyon] - Yakın çekim makro filtresi yakın çekim çekimine iyi uyum sağlar, makro efektler oluşturmanıza olanak tanır ve sizi gizemli mikro dünyaya götürür. [Premium Malzeme] - Filtre, iyi görüntü kalitesi ve yüksek netlik sağlayan ince öğütme özelliğine sahip yüksek kaliteli optik camı benimser; Çerçeve, filtrenin kenarına giren başıboş ışığı engellemek için iç kısımda parlamayan mat kaplamalı birinci sınıf alüminyum alaşımdan yapılmıştır. [Kullanım Sahneleri] - Bu yakın çekim lens filtresi, çiçekler, böcekler, mücevherler, su damlaları, garaj kiti veya kelimeler çekmek için kullanılabilir.Stamenler açıkça görülebilir ve böceklerin tüyleri kolayca ayırt edilebilir.Bu yakın çekim filtresi ile mikro dünyanın bir üyesi olacaksınız ve hatta günlük hayatınızda gişe rekorları kıran filmler çekebilirsiniz. [İpuçları]- Bu 62mm yakın çekim filtresi çoğu 62mm kamera lensiyle uyumludur.Lütfen kameranızın lens iplik boyutunu doğrulayın.Canon, Nikon, Olympus, Samsung, Fuji ve diğer üreticilerin tüm lenslerinde filtre boyutunu belirleyen "ø" (çap) sembolü ile basılmıştır. [Çoklu Model Filtreler yakın çekim lens + 4'ün odak mesafesi yaklaşık 25 cm / 9.8"; yakın çekim lens +8'in odak mesafesi yaklaşık 12.5 cm / 4.9"; yakın çekim lens +10'un odak mesafesi yaklaşık 10 cm / 3.9".5.Yakın çekim filtresi kullanırken neden tripod + manuel odaklama önerilir?Yakın çekim filtresi kullanıldığında tripod + manuel odaklama önerilir, çünkü odak uzaklığı çok uzun olduğunda otomatik netleme genellikle zordur.6.Yakın çekim lens kullanırken daha iyi bir alan derinliği nasıl elde edilir?Daha iyi bir alan derinliği elde etmek için kullanılması önerilir.Özel kullanım talimatları internette bulunabilir ve arama motoruna doğrudan "odak yığını" girebilirsiniz.Paket İçerir : Yakın çekim Makro Filtre x 1koruyucu Filtre kılıfı x 1.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!