• Yeni Kız
Spor Skorbord, 2/3/4 Haneli Taşınabilir Flip Skorbord Spor Yarışması Skor Tahtası Masa Üstü Skor Sayacı Masa Tenisi Basketbol Voleybol Futbol ve Diğerleri için Dijital Skorbord (4 haneli)

Spor Skorbord, 2/3/4 Haneli Taşınabilir Flip Skorbord Spor Yarışması Skor Tahtası Masa Üstü Skor Sayacı Masa

Alıcı reytingleri:
₺ 47.67

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[Kaliteli Malzeme] - Taşınabilir Flipper Çetele kaliteli malzemelerden yapılmış, esnek ve dayanıklı, su geçirmez ve kolay temizlenebilir.Hafif ve taşınabilir, taşıması ve saklanması kolaydır. [Kaliteli Malzeme] - Taşınabilir Flipper Çetele kaliteli malzemelerden yapılmış, esnek ve dayanıklı, su geçirmez ve kolay temizlenebilir.Hafif ve taşınabilir, taşıması ve saklanması kolaydır. [Kaliteli Malzeme] - Taşınabilir Flipper Çetele kaliteli malzemelerden yapılmış, esnek ve dayanıklı, su geçirmez ve kolay temizlenebilir.Hafif ve taşınabilir, taşıması ve saklanması kolaydır. [Okunması Kolay] - İnce işçilik, tahtaya basılan sayılar net ve hassastır.Numaraları çevir Farklı takımlardan gelen puanları uzaktan kolayca ayırt etmek ve okumak için mavi ve kırmızı kartlardaki beyaz numaraları kullanın. [Tip Seçenekleri] - Seçtiğiniz için 3 tip Masa Üstü Tarzı Flip Spor Çetele, farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Boyutu : 2 haneli : Yaklaşık. 20. 5x16.5 cm / 8. 1x6. 5 inç; 3 haneli : Yaklaşık. 28. 5x16.5 cm / 11. 2x6. 5 inç; 4 haneli : Yaklaşık. 36. 5x16.5 cm / 14. 4x6. 5 inç. [Geniş Uygulama] - Çok Fonksiyonlu Çetele çeşitli spor, futbol, basketbol, masa tenisi, Badminton, Beyzbol, etc.It sahadan veya kursun herhangi bir yerinden kolayca okunabilir. [Satış Garantisi] - Aldığınız Masa Üstü Puan Flipper'ımızdan memnun değilseniz, istediğiniz zaman bize e-posta gönderebilirsiniz.Size anında cevap vereceğiz ve sorununuzu çözmenize yardımcı olacağız.Kaliteli malzemelerden yapılmış, esnek ve dayanıklı, su geçirmez ve kolay temizlenebilir.Ince işçilik, baskı net ve hassas.Seçtiğiniz için 3 türleri ile, farklı ihtiyaçlarını karşılayabilir.Hafif ve taşınabilir, taşıması ve saklanması kolaydır.Çeşitli spor, futbol, basketbol, masa tenisi vb.İçin uygundur.

Ürün hakkında

Material:
Plastic+ Metal
Type Options:
2-digit; 3-digit; 4-digit
2-digit:
Approx. 20.5 x 16.5 cm / 8.1 x 6.5 inch
3-digit:
Approx. 28.5 x 16.5 cm / 11.2 x 6.5 inch
4-digit:
Approx. 36.5 x 16.5 cm / 14.4 x 6.5 inch
Weight:
160-310g 
Package List:
1 * Scoreboard :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!