• Yeni Kız
Uzun güçlü evcil hayvan tasması büyük köpekler ıçin Dayanıklı naylon geri çekilebilir büyük köpek Yürüyüş köpek tasma otomatik olarak uzatabilirsiniz köpek tasma 5 m-20 kg mavi

Uzun güçlü evcil hayvan tasması büyük köpekler ıçin Dayanıklı naylon geri çekilebilir büyük köpek Yürüyüş köpek

Alıcı reytingleri:
₺ 98.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Renk güzel, eşsiz ve çekici.Çekme halatı hafif ve dayanıklıdır, orta, küçük ve büyük için uygundur varieties.It köpeğinize önünüzde yürümek için yeterli alan, daha iyi kontrol ve trafik sağlar.Mukavemet ve konfor, köpeği kolay ve güvenli hale getirmek için bu naylon çekme halatı ile birleştirilmiştir.Evcil hayvanlar hayatımızı daha iyi hale getirir ve bu güçlü çekiş halatını köpeğiniz için harika bir hediye haline getirir.Tipi : Malzeme : Naylon Hayır Tipi : Tüm mevsimler Desen : menşe Katı Özelliği : Çabuk Serbest Bırak Nakliye F Evet Rengi : Gri ,Mavi : bu Sezon ,Köpek YOK, is_customized : alanı : Akıllı Cihaz Rose ,Yeşil Güçlü F Heavy Duty(Origin) : uzun geri Çekilebilir Tasmalar f CN Kökenli Köpek Tasma Tür Tasmalar.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!