• Yeni Kız
XZGDEN Üstün 1 ADET PP Naylon Çift Makaralı Tekerlek Evrensel Döner tekerlekler 1 Mobilya Tekerlek Beyaz Rulo Mobil Bileşenler

XZGDEN Üstün 1 ADET PP Naylon Çift Makaralı Tekerlek Evrensel Döner tekerlekler 1 Mobilya Tekerlek Beyaz Rulo

Alıcı reytingleri:
₺ 85.71

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Uysal, düzgün yuvarlanan tekerlekler, garajınızdaki betonu çiğnemeden tüm düz yüzeyler boyunca akıcı bir şekilde hareket eder.Çelik standlarınızı istediğiniz herhangi bir alana ve diğer tehlikelere ve sıkıntılara kolayca konumlandırmak için sağlam bir çözümdür.Beyaz naylon PP malzemeden yapılmış tekerlek lastikleri.Düşük kalkış ve yuvarlanma direnci sağlayın, sessiz ve sorunsuz bir şekilde yuvarlayın.Genellikle küçük makineler, arabalar, mobilyalar ve ev aletleri için kullanılır.AĞIR hizmet tipi TEKERLEKLER Pürüzsüz, sessiz ve sağlamdır.Çift bilyalı rulman döner kafa, evrensel tekerlekler Sessiz, aşınmaya dayanıklı, zemini çizmez Kullanışlılık, şok emilimipaket şunlardır : 1 ADET Mobilya tekeri Para İADE garantisi : Tüm castor wheels setleri, satın alma işleminizden memnun olmamanız durumunda %100 para iade garantisi ile satılmaktadır.Sadece bizimle iletişime geçin ve size geri ödeme yapacağız you.It çok basit!Ve her değerli müşteriye 24 saat çevrimiçi profesyonel talimat verebiliriz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!