• Yeni Kız
visesunny Kırmızı Çiçek Siyah Fermuarlı Cepler ile 2 Adet Islak Çanta Yıkanabilir Kullanımlık Ferah Seyahat için,Plaj,Havuz, Kreş, Arabası,Çocuk Bezi, Kirli Spor Giyim, ıslak Mayolar, tuvalet

visesunny Kırmızı Çiçek Siyah Fermuarlı Cepler ile 2 Adet Islak Çanta Yıkanabilir Kullanımlık Ferah Seyahat

Alıcı reytingleri:
₺ 35.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

9in) 1 fermuarlı Cebi olan ıslak çanta da birçok şeyi tutabilir.8 inç (W) / [Küçük bir]8.Bebek bezi çantanıza veya bebek arabanıza kolay taşıma veya takma için tutamak ile birlikte gelir.Bu ıslak bez bebek bezi çantası, ıslak, kirli veya kokulu eşyalarınızı saklamak için mükemmel bir yoldur.Hepsinden iyisi, bebek duşu hediyesi için harika bir bez bebek bezi ıslak çanta!. ♥Çevre dostu, silinebilir, yıkanabilir, yeniden kullanılabilir ıslak çanta, el yıkama ve hava kuru bu bez bebek bezi ıslak çanta bebek ıslak çanta ömrünü uzatmak için tavsiye edilir.Çok fonksiyonlu Çanta - - - - Islak ve kuru eşyalarınızı aynı çantada taşımanıza izin veren gerçekten harika bir çanta. ♦ Büyük 30 cm x 36 cm (yaklaşık.Islak bebek bezi çantası almaya çok değer!.En iyi bez bebek bezi ıslak çanta bebek ıslak çanta!.Fermuar kapatma sızıntıları ve kokuları içerir.VİSESUNNY ıslak kuru torbalar suya dayanıklı %100 polyesterden yapılmıştır, kirli bez bezleri ıslak bir torbaya koyun.Aynı zamanda, iyimser tutum ve hayata olan tutkuyu da ifade eder.Gerçekten hepsi bir arada bir çanta!Bebek bezi ıslak kuru torbalar,seyahat çantaları,saklama torbaları,kozmetik çantaları,el çantaları,yıkama torbaları,el çantaları,yıkama torbaları,organizatör çantaları,spor çantası ve plaj çantası olarak kullanılabilirler.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!