• Yeni Kız
SMARTSTANDARD 6.6 ft Ağır Sürgülü Ahır Kapı Donanım Kiti, Siyah, (Tüm Set İçerir 1x Çekme Kolu Seti & 1x Kat Kılavuzu) Fit 36-40 Geniş Kapı Paneli (Büyük Endüstriyel Tekerlek Askıları)

SMARTSTANDARD 6.6 ft Ağır Sürgülü Ahır Kapı Donanım Kiti, Siyah, (Tüm Set İçerir 1x Çekme Kolu Seti & 1x Kat

Alıcı reytingleri:
₺ 115.50

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Daha kalın bir kapıdan etkilenen diğer şey, kapı ve duvar (veya süpürgelik / kapı döşeme) arasında gereken aralıktır. 2-kapı derinliği - döşeme derinliği.Eğer Çıtçıt ön sıraya vermezsek-ray delikler oluştu.Eviniz için Seçim : Klasik ahır kapısındaki bu modern büküm sadece yerden tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sallanan bir kapının rahatsızlığı olmadan birden fazla oda açma olanağı sağlar. 2 * Anti-jumperlar - bu küçük yuvarlak diskler-kapının üstüne çıkar ve dönmedikleri sürece kapının raydan kaldırılmasına izin vermez.C : Herhangi bir kapı kalınlığı için çözümler var!Askıları kapıya takmak için verilen cıvatalar, 1 3/8" ila 1 3/4 " kalınlık aralığını destekler, ancak bu, cıvata kafasını kapının arka tarafına havşa ederek veya yerel donanım mağazanızdan 4 daha uzun cıvata alarak kolayca gezilebilir.Bu ekstra aralık, bir başlık kartını saplamalara ve ardından rayı bu başlık kartına cıvatalayarak gerçekleştirilir.Cevabınız 0 veya daha büyükse, o zaman iyisin.16 İnç saplama için.S : Bu kit ne kadar kalın bir kapı ile çalışacak?.Paket Içeriği : Bir Ahır Kapı Donanım Kiti (1x 6.Ve "kapı derinliği artı" döşeme derinliği 2'den büyüktür.S : Ne zaman bir başlığa ihtiyacınız var?.Neden Bizi Seçmelisiniz : Piyasa fiyatının 1 / 3'ü ile aynı kalitede ürünleri buradan alabilirsiniz!Tamamen anahtar teslimi bir deneyim ile birlikte üstün kaliteli donanım kiti sağlanmaktadır.Kapı döşeme varsa.) Fit kapı paneli genişliği : 36" -40"; Fit kapı paneli kalınlığı : 1 3/8" ve 1 3/4".Cevabınız negatifse, bu sayı ihtiyacınız olan ekstra aralıktır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!