• Yeni Kız
Estes Çift Zil Uçan Model Roket Kiti / Acemi Roket İnşa etmek Kolay / Eğlenceli Eğitim Etkinliği / Çocuklar için Serin Bilim

Estes Çift Zil Uçan Model Roket Kiti / Acemi Roket İnşa etmek Kolay / Eğlenceli Eğitim Etkinliği / Çocuklar

Alıcı reytingleri:
₺ 70.05

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Kendi yüksek uçan model roketinizi inşa edin ve başlatın!Örnek bir roket fırlatmak, gökyüzüne doğru çizgisini izlemek, en yüksek irtifaya ulaşmak ve sonra yavaşça dünya'ya dönmek gibi bir heyecan yoktur.Onları inşa ettiğinizde, heyecan daha da iyi olur.Estes model roketçilik sayesinde çocuklar roketlerin uzaya nasıl ulaştığını daha iyi anlamak için farklı roket, motor ve aksesuar kombinasyonlarını deneyerek harika bilim dünyasını keşfedebilirler.BECERİ SEVİYESİ : Double Ringer, önceden renklendirilmiş geçmeli parçalara sahip, montajı kolay bir Başlangıç seviyesi roketidir.ÖNERİLEN MOTORLAR (dahil değildir) : C6-3. ÖNGÖRÜLEN YÜKSEKLİK : 500 ft. (152 m) bir C6-3 üzerinde. TAHMİNİ MONTAJ SÜRESİ : 30 dakika (tutkal kuruma süresi dahil değildir).FIRLATMA SİSTEMİ : Porta-Pad II Fırlatma rampası w / 1 / 8 inç.çubuk ve Elektron Işını Fırlatma Kontrolörü.YAŞLAR : 12 yaşın altındakiler ve her yaştan rocketeers için yetişkin gözetimi ile 10 yaş ve üstü erkek ve kızlar için.Çocukları roket bilimine ilgi duymanın şehirdeki en havalı, en renkli roketten daha iyi bir yolu var mı?Eşsiz planörlerinin adını taşıyan Double Ringer, yapımı kolay bir Başlangıç roketidir, çocuklar birbirine yapışan plastik parçalarla kendi roketlerini inşa etmeye başlayabilirler.Kanat birimi bir araya geldiğinde ve ana roket sağlam olduğunda, bu roketi fırlatma alanına hazırlamak için gereken tek şey bir makas ve biraz tutkal.Bir Estes Porta-Pad II fırlatma sistemi kullanan ve bir C6-3 motorla çalışan (her ikisi de ayrı satılır), bu iki ayak yüksekliğindeki roket havada 500 ft'ye ulaşabilir.Çocuklar parlak turuncu ve sarı roket parçalarını kolayca alabilir ve ek uçuşlar için fırlatma sahasına geri dönebilirler (ve eğlenceli!).İNŞA ETMENİZ GEREKENLER : Makas, cetvel, zımpara kağıdı, maskeleme bandı, şeffaf bant, plastik çimento.Aletler, inşaat ve terbiye malzemeleri dahil değildir.FIRLATMANIZ GEREKENLER (ayrı satılır) : Estes Porta-Pad II Fırlatma Rampası, Fırlatma Kontrol Cihazı, Estes model roket motorları, kurtarma vatkası ve dört adet 1.5 V yüksek kaliteli AA alkalin pil (dahil değildir).

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!