• Yeni Kız
YARDWE UVA UVB sürüngen ışık sürüngen ısı lambası tam spektrum güneş lambası kendinden balastlı ısı Basking ampul sürüngen amfibi kertenkele kaplumbağa

YARDWE UVA UVB sürüngen ışık sürüngen ısı lambası tam spektrum güneş lambası kendinden balastlı ısı Basking

Alıcı reytingleri:
₺ 275.40

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu pratik ısıtma lambası kaplumbağalar, kertenkeleler ve örümcekler gibi sürüngenler için uygundur.UVA, soğukkanlı hayvanların doğada alıştıkları sıcaklığı sağlar.UVA ve UVB güneş ışığı alan spot lamba, sürüngenler için güneşin gerekli radyasyonunu sağlayabilir.Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, hayvanlar için güvenlidir ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir.Makul tasarım ve yüksek kaliteli malzemeler uygulanabilirliğini ve dayanıklılığını sağlar.Açıklama Profesyonel, ancak uygun fiyatlı bir UVA UVB sürüngen ışığı mı arıyorsunuz?Bir seferde birden çok işi yapabilecek sağlam, güvenilir bir aracı bulmak?Eğer evet ise, daha fazla kendinizi yormayın!Bizim UVA UVB sürüngen ışık karşılamak gerekir needs.It bu sizin için en iyi seçeneklerden biridir.Özellikler-Renk : Gümüş.- Malzeme : Cam.- Boyutu : Yaklaşık 6.30 X6.30 X7.50 cm/2.48 X2.48 X2.95 inç.- Voltaj : 220 V.-güç : 25 W. paket Dahil 1 x lamba ampul.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!