• Yeni Kız
SWARK LCD ekran ile Uyumlu Lenovo Tab M10 Artı Tablet 10.3 ZA5T0206US ZA6M0030US TB - X606 (Siyah) dokunmatik LCD ekran Ekran + Araçları

SWARK LCD ekran ile Uyumlu Lenovo Tab M10 Artı Tablet 10.3 ZA5T0206US ZA6M0030US TB - X606 (Siyah) dokunmatik

Alıcı reytingleri:
₺ 311.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. Lenovo Tab M10 Plus Tablet 10.3 " ZA5 T0206 US ZA6 M0030 US TB-X606 ile uyumlu olun, lütfen satın almadan önce sürümünüzü onaylayın.Tüm ekranlar göndermeden önce bir dizi sıkı testten geçti ve iyi paketlendi.Araçlar ve iki adet 3 M yapışkan bant dahildir, talimat yoktur, You Tube'da çok sayıda talimat videosu vardır, bunları kontrol edebilirsiniz.Herhangi bir paketin hasar gördüğünü tespit ederseniz lütfen bize bir resim gönderin.Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize ulaşın, biz 24 saat içinde size cevap verecektir.Ürün özellikleriboyutu : 10.3 inçtipi : lcdçözünürlük : 1920x1200 pikselrenk : Siyahambalaj : 1 x LCD+araçlarıbirkaç ipuçları intallation1 için. Ekranı aldığınızda, lütfen iyi durumda olup olmadığını kontrol edin.Öğe varışta hasar görürse, lütfen bize bir mesaj göndererek bize bildirin.2. Lütfen kırık ekranınızı dikkatlice çıkarın ve yeni ekranı anakarta bağlayın, ardından kurulumdan önce çalışıp çalışmadığını görmek için telefonunuzu açın.Bir saç kurutma makinesi, kırık ekranınızı çıkarmanıza yardımcı olacaktır.3. Ekrandaki kablo çok kırılgandır, sert bükmeyin.4. İnternette birçok talimat videosu var, nasıl düzeltileceğini öğrenmek için bazı videoları izleyebilir veya size yardımcı olacak profesyonel bir teknisyen bulabilirsiniz.Cep telefonu ekranınızı nasıl koruyacağınız1. Telefonunuzu anahtarlar, madeni paralar veya diğer metal işleriyle bir araya getirmeyin, çünkü bu şeyler telefonunuzun ekranını çizebilir.2. Ekranınızı korumak için bir ekran koruyucu kullanın.3. Telefonunuzu Manyetik malzemelerden uzak tutun, çünkü manyetik malzemeler uzun süre bir araya getirirseniz ölü dokunuşa neden olabilir.4. Telefonunuzu şarj etmek için düşük kaliteli bir üçüncü taraf şarj adaptörü kullanmayın, ekranınıza da zarar verir.5. Uyurken size yakın koymayın, çünkü dikkatsiz vuruşunuz yere düşmesine izin verebilir ve ekran kırılabilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!