• Yeni Kız
Galaxy Note 10 Plus Kılıfı için AICase, Düşme Koruması Ekran Koruyuculu Tam Gövdeli Sağlam Ağır Hizmet Tipi Kılıf, Darbeye Dayanıklı/Damla/Toz Geçirmez Samsung Galaxy Note 10 Plus için 3 Katmanlı Koruyucu Kapak

Galaxy Note 10 Plus Kılıfı için AICase, Düşme Koruması Ekran Koruyuculu Tam Gövdeli Sağlam Ağır Hizmet Tipi

Alıcı reytingleri:
₺ 32.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Perfectly Fıt】 - AICase Sert+ Koruma Serisi kılıf için özel olarak tasarlanmış Samsung Galaxy Not 10 Artı / Galaxy Not 10 Artı 5 G.not 10 artı ve Not 10 artı 5 G aynı boyutu 6.8-inç ve bu durumda hem mükemmel uyuyor. 【Sertifikalı Düşme Koruması】 - Not 10 Plus'ınızı ciddi düşmelere, kirlere, çizilmelere ve darbelere karşı güvenli bir şekilde koruyun, dayanıklılık ve koruma için kesinlikle en iyi durum. 【Çok katmanlı savunma ve Ücretsiz bir Ekran Koruyucu ile】-Katı iç polikarbonat kabuk yumuşak TPU dış kapak (BONUS OLARAK BİR EKRAN KORUYUCU İLE BİRLİKTE GELİR), Samsung Galaxy Note 10 Plus'ınız için hassas tasarlanmış kılıf. 【En iyi Koruma Sonucu için Galaxy Note 10 Plus ile uyumlu】 Port Kapakları Toz ve Döküntüleri Uzak Tutar, Not 10 + için sağlam kaliteli kavrama dostu kılıf, AICase Tough + Protection Serisi kılıf ile asla yanlış gidemezsiniz. 【KATMA DEĞER】 - 1 yıl satış sonrası garantimiz kapsamında AICase Tough+ Protection Serisi kasayı güvenle satın alın. AİCase Samsung Galaxy Note 10 Plus kılıfınızdan tamamen memnun değilseniz, önce mesaj yoluyla bizimle iletişime geçin ve sahip olabileceğiniz herhangi bir sorunu memnuniyetle çözeceğiz.Müşteri Memnuniyeti bizim 1 numaralı Önceliğimizdir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!