• Yeni Kız
USB Güç Şeridi Kulesi-AıJoy Dalgalanma Koruyucusu 12 AC Çıkışlı ve 4 USB Bağlantı Noktalı Siyah Uzatma Kablosu 10 FT, 2 Anahtarlı Dalgalanma Koruyucusu Kulesi, Aşırı Yük Korumalı USB Şarj İstasyonu

USB Güç Şeridi Kulesi-AıJoy Dalgalanma Koruyucusu 12 AC Çıkışlı ve 4 USB Bağlantı Noktalı Siyah Uzatma Kablosu

Alıcı reytingleri:
₺ 113.91

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[12 AC çıkışı ve 4 USB bağlantı noktası] Kompakt ve hafif kule design.It 12 geniş aralıklı AC çıkışı ve 4 USB Bağlantı Noktası ile birlikte gelir, böylece aynı anda 16 cihaza kadar bağlayabilirsiniz. [10 FT UL onaylı KABLO] Uzun bir 10ft kablosu, bu uzatma kablosuyla cihazları istediğiniz yerde 12 çıkışla şarj etmenize izin verebilir.Bu UL listeli kablo, dayanıklılık için ısıya dayanıklı PVC malzemelerden yapılmış bir gövdeye ve iyi iletkenlik için %100 bakırdan yapılmış bir kablo çekirdeğine sahiptir. [YAYGIN kullanım] maks.bu güç dalgalanma koruyucusunun çıkışı, çoğu cihazla başa çıkmak için yeterli olan 2500 W'DİR.Ayrıca, her biri maksimum 3.1 A sağlayan 4 USB bağlantı noktasına sahip olmanın avantajını da elde edebilirsiniz. akıllı telefonları, tabletleri ve benzerlerini hızlı şarj etmek için. FCC, Ro HS ve CE tarafından onaylanan bu aşırı gerilim kulesi, aşırı gerilim koruması, aşırı yük koruması, kısa devre koruması, yıldırımdan korunma özelliğine sahiptir ve kabuk, güvenli bir şarj ortamı sağlamak için ısı geciktirici ABS ve PC malzemelerinden yapılmıştır. [NE OLSUN] BESFAN Güç Kulesi Dalgalanma Koruyucusu, manuel, endişesiz 24 aylık garantimiz ve 7/24 güler yüzlü müşteri hizmetimiz.USB Güç Şeridi Kulesi-AıJoy Dalgalanma Koruyucusu 12 AC Çıkışlı ve 4 USB Bağlantı Noktalı Siyah Uzatma Kablosu 10 FT, 2 Anahtarlı Dalgalanma Koruyucusu Kulesi, Aşırı Yük Korumalı USB Şarj İstasyonu.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!