• Yeni Kız
Hemptique Kenevir Kordon 4 Renk Kartları - Aşk ile Yapılan-Crafter No. 1 Seçim-Çevre Dostu-Bitki Askı-Scrapbooking-Bahçe – Makrome-Ev Dekorasyonu (Parlak Paketi)

Hemptique Kenevir Kordon 4 Renk Kartları - Aşk ile Yapılan-Crafter No. 1 Seçim-Çevre Dostu-Bitki Askı-Scrapbooking-Bahçe

Alıcı reytingleri:
₺ 20.19

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Crafter'ın Seçimi : Kenevir Kordonumuz, işçiliği ihtiyaçlarınızdan herhangi biri için idealdir.Bu makrome duvar asılı için kullanılabilir, bitki askıları, bohemian dream catchers, anahtarlıklar, küpe, scrapbooking bezemeler, bilezik takı, kart yapımı, kağıt el sanatları, dize sanat, ve daha.Ev Dekorasyonu : Hemptique ürünleri ev dekorasyonunda dekoratif unsur olarak kullanılabilir.Örneğin, kağıt afişlerde, hediye paketlerinde ve asılı süslemelerde.Makrome bitki askıları ve diğer benzersiz Ev Dekorasyonu DIY Projeleri olarak da kullanabilirsiniz.Bahçıvanlar için harika : Bahçecilik için idealdir ve bahçedeki bitkileri kolayca sabitlemek ve bağlamak için kullanılabilir!Ayrıca kafesler oluşturmak, saksıları sarmak, bitki askıları oluşturmak ve daha fazlasını yapmak için. 100 Doğal Kenevir Lifleri : Hemptique Toprak Ana için sürdürülebilirdir.Hemptique ürünleri her zaman taze kalacaktır.Biyolojik Olarak Parçalanabilir ve Çevre Dostu : Dünya'nın Ürünü.Vegan Onaylı işçiliği Malzemeleri.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!