• Yeni Kız
AY30 SDI‑HDMI Dönüştürücü Geniş Gerilim Mini Sinyal Güç Girişi Senkron Çıkışlı SDI-HDMI Kutu Adaptörü (ABD düzenlemeleri)

AY30 SDI‑HDMI Dönüştürücü Geniş Gerilim Mini Sinyal Güç Girişi Senkron Çıkışlı SDI-HDMI Kutu Adaptörü (ABD

Alıcı reytingleri:
₺ 128.07

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Çoklu SDI sinyalleriyle uyumlu 1.2/1.1 ile geriye dönük uyumlu HDMI1.3 sürümünü destekleyin : SD-SDI/HD‑SDI / 3 G‑SDI.Ölçekleyici yakınlaştırma teknolojisini kullanarak, standart olmayan SDI sinyallerini diff'e uyum sağlamak için standart 720 P/1080 P sinyal çıkışına dönüştürebilir.Endüstriyel sınıf güç kaynağı teknolojisi, destek 5 V‑12 V geniş gerilim, birinci sınıf çıkış etkisi, tamamen profesyonel gereksinimlerini karşılamak yayın stüdyoları ve doğrusal olmayan düzenleme sistemleri, güçlü istikrar, 24 saat kesintisiz çalışma.SDI dönüştürücünün kurulumu basit ve kullanışlıdır ve sinyali uzun bir mesafeye genişletmek için birden fazla dönüştürücü birbirine bağlanabilir ve dönüştürücü 8 kanala kadar 48 k Hz sesi destekler.Ses ve görüntü senkron çıkışı, gecikmeden video senkronizasyonu, kararlı ve verimli iletim için hassas seviye çiplerin kullanımı, kar taneleri, kekemelik, gecikme vb.Gibi çeşitli kararsız faktörleri etkili bir şekilde çözme. SDI-dönüştürücünün asıl amacı SD-SDI, HD-SDI ve 3 G‑SDI sinyallerini görüntülemektir monitors.At aynı zamanda, 2.970 Gbit/s yüksek hızlı kayıpsız sinyal sağlar transmission.It sesi ayırmak ve dönüştürmek de mümkündür.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!