• Yeni Kız
Redxıao ~ Plastik Buzağı Süt Şişesi, 4L Hemşirelik Süt Besleyici Buzağı Besleme Süt Şişesi için Kolu ile Buzağı Sığır

Redxıao ~ Plastik Buzağı Süt Şişesi, 4L Hemşirelik Süt Besleyici Buzağı Besleme Süt Şişesi için Kolu ile Buzağı

Alıcı reytingleri:
₺ 146.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Maç Buzağı Gıda Alımı : 4 L kapasiteli, buzağı günlük tüketimi için yeterli.Ayar Valfi ile : Süt akış hızını kontrol etmek için ayar valfi ile birlikte gelir.Özel olarak Tasarlanmış : Buzağı için tasarlanan kauçuk meme ucu inek sütüne benzer ve buzağı yemeyi kolaylaştırır.Premium Plastik : Şişe gövdesi, uzun süreli kullanım için dayanıklı, kalınlaştırılmış, güvenli, sağlıklı, birinci sınıf plastikten yapılmıştır.Beslemesi Kolay : Sap tasarımı ile beslenmesi kolaydır.Küçük hayvanları annelerinden yavaş yavaş sütten kesmek için harika bir araç.S : Kalite güvencesi ve satış sonrası servis nasıl?C : Naroote mağazası her zaman müşterilere yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel hizmetler sunmayı taahhüt etmiştir.Aşağıdaki sorunlarla karşılaşırsanız : Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz, Ürünü almadıysanız, lojistik ürüne zarar verdi veya ürünün kendisinden memnun değilseniz, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz ve 24 saat içinde tatmin edici bir cevap alacaksınız.Ürünlerimizi satın alma ve deneyiminizi dört gözle bekliyoruz!S : Ürün geldiğinde bir sorun olursa ne yapmam gerekir?C : Ürünle ilgili bir sorun olduğunda, kanıtları korumak ve bize profesyonel müşteri hizmetleri sunmak için lütfen zamanında fotoğraf çekin, en tatmin edici cevabı alacaksınız.S : Ürün ambalajı ne olacak?C : Size satmadan önce, paketlenecek ürünü incelemek için profesyonel bir müfettişe sahip olacağız.Herhangi bir ürün sorunu varsa, bunları müşterilerimize satmaktansa onlardan kurtulmayı tercih ederiz!Hayvan Türü için 4 LSuitable Plastic Product Renk : White Product Kapasitesi : Calf Package Listesi Buzağı Hemşirelik Bottle Main Malzeme özellikler : Durumu : %100 Marka bod y Türü : : : 1 * Buzağı Hemşirelik Bottle Notice : Monitörler aynı kalibre değildir, fotoğraflarda görüntülenen öğe renk gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün hakkında

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Calf Nursing Bottle
Main Material:
Plastic
Product Color:
White
Product Capacity:
4L
Suitable for Animal Type:
Calf
Package List:
1 * Calf Nursing Bottle :
Notice:
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!