• Yeni Kız
AMLESO 16 X Makyaj Çıkarıcı Pedleri Yıkanabilir Yuvarlar Organik Bambu Pamuk Pedleri Temizleme Yüz Pamuk ile Ahşap Konteyner-Beyaz

AMLESO 16 X Makyaj Çıkarıcı Pedleri Yıkanabilir Yuvarlar Organik Bambu Pamuk Pedleri Temizleme Yüz Pamuk ile

Alıcı reytingleri:
₺ 54.84

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Temel yüz bakımı : temizleme pedi cildi gözeneklerin derinliklerine kadar yatıştırır.Yıllarca kullanım için tasarlanmış, bir daha asla atılabilir mendil, sünger veya kağıt havlu kullanmak zorunda kalmayacaksınız.Ve %100 biyolojik olarak parçalanabilir ve kompostlanabilir olduklarından, nihayet emekli olmaya hazır olduğunuzda onları kompost kutusuna atabilirsiniz!.Çevre dostu sıfır atık : tek kullanımlık pamuklu mermilerinizi yeniden kullanılabilir makyaj temizleme pedlerimizle değiştirin.Sonra sadece yıkayın ve tekrar kullanın.Başarıyla çıkarmak kozmetik kalıntı, derin temiz gözenekler, kir ve yağ, cilt teşvik etmemektedir.Süper nazik mendillerimizi makyaj temizleyici veya en sevdiğiniz yüz ürünleri ile kendi başlarına kullanın.Süper nazik mendillerimizi makyaj temizleyici veya en sevdiğiniz yüz ürünleri ile kendi başlarına kullanın.- Bambu Tüp Boyutu : 10 X 10 X 16 cm/3, 93 3, 93 X X 3. - Temel yüz bakımı : temizleme pedi cildi gözeneklerin derinliklerine kadar yatıştırır. - Stimülasyon olmadan hafif : bu %100 doğal pedler, tüm cilt tiplerinde, hatta hassas ciltlerde, kuru ciltlerde ve hassas bebek cildinde kullanılabilecek kadar yumuşaktır.Kolay emmek, yumuşatmak, hava kuru, çevre sağlığı, atık azaltmak.Ve %100 biyolojik olarak parçalanabilir ve kompostlanabilir olduklarından, nihayet emekli olmaya hazır olduğunuzda onları kompost kutusuna atabilirsiniz! - Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir : yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir, iyi su emme ve hava geçirgenliği ile.Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir : yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir, iyi su emme ve hava geçirgenliği ile. % 100 organik bambu pamuk - organikten üretilen bu makyaj temizleyici mendiller tamamen doğaldır.Yıllarca kullanım için tasarlanmış, bir daha asla atılabilir mendil, sünger veya kağıt havlu kullanmak zorunda kalmayacaksınız.O zaman sadece yıkayın yeniden kullanın.Kolay emmek, yumuşatmak, hava kuru, çevre sağlığı, atık azaltmak. - %100 organik bambu pamuk-organikten üretilen bu makyaj temizleyici mendiller tamamen doğaldır.Açıklama : -Çevre dostu ve sıfır atık : tek kullanımlık pamuklu mermilerinizi yeniden kullanılabilir makyaj temizleme pedlerimizle değiştirin.8 inç Bambu Cotton Package Malzeme : 3 kat İçerir : 16 adet Bambu Pamuk Makyaj Temizleyici Pads1 parça Depolama Bag1 parça Bambu Holder Note : Nedeniyle aydınlatma efektleri ve çekim açıları, üründe renk farkı var, lütfen anlayın özellikler : - Pamuk Boyutu : Yaklaşık 8 cm / 3.Başarıyla çıkarmak kozmetik kalıntı, derin temiz gözenekler, kir ve yağ, cilt teşvik etmemektedir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!