• Yeni Kız
WYKOO 50 Paket Tek Kullanımlık Şeffaf Plastik Kapaklı Gıda Kapları Salatalar, hamburger, ekmek ve Sandviçler için, Taşınabilir Gıda Paket Plastik Kap, 5,3 x 4,7 x 2,8 İnç

WYKOO 50 Paket Tek Kullanımlık Şeffaf Plastik Kapaklı Gıda Kapları Salatalar, hamburger, ekmek ve Sandviçler

Alıcı reytingleri:
₺ 38.67

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Paketimiz tek kullanımlık şeffaf plastik kapaklı gıda kapları ile birlikte gelir.Boyutlar : 5.3 "L x 4.7" W x 2.8 " H. Konteynerlerimiz dayanıklı plastikten yapılmıştır, hafif , sağlamdır ve taşımayı kolaylaştırır.Ayrıca, birbiri üzerine iyi yığılırlar, bu da size çok ihtiyaç duyulan yerden tasarruf etmenizi sağlar.Tam bir görünüm ve ultra net görünürlük için kare tasarımı ile bu kap, tatlılarınızı ve keklerinizi vurgulayacaktır.Plastik kapaklı kabuğumuz sızıntıya karşı dayanıklıdır, bu nedenle sızan veya içeri giren sıvılar hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.Yemeğinizi lezzetli ve hasarsız tutarak tazeliği kilitleyin.Catering işletmeleri, gıda dağıtım işletmeleri için mükemmel konteynerlerdir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!