• Yeni Kız
Balık Tankı için VARMHUS Dalgıç LED akvaryum Işığı, Otomatik Açma / Kapama ve Çevrimli 3 Kademeli Zamanlayıcı, Uzaktan Kumanda Özel 13 Renk ve Parlaklığı Ayarlar, 24/7 RGB-12LEDs 11.5 inç

Balık Tankı için VARMHUS Dalgıç LED akvaryum Işığı, Otomatik Açma / Kapama ve Çevrimli 3 Kademeli Zamanlayıcı,

Alıcı reytingleri:
₺ 41.37

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Zamanlama ve Döngü】Özellikler 4, 8 veya 12 saatlik gündüz ve gece döngüleri, bir aydınlatma süresi seçin ve ardından akvaryum ışığınızı müdahale etmeden otomatikleştirin.24 Saat/7 gün açma/kapama cycle.No işle meşgulken, seyahat ederken veya uyurken akvaryumunuz hakkında daha uzun süre endişe edin. 【Renkli ve Uzaktan Kumanda】 21 tuşlu kontrolör, akvaryumunuz için 13 renk ve 2 mod (flaş/solma) sağlayabilir.Gökkuşağının renklerini otomatik olarak değiştirin veya en sevdiğiniz rengi duraklatın.Çok Renkli Değişen LED Lamba, parlak ışık efektleri ve tamamen farklı bir görüş sağlar. 【Enerji Tasarrufu ve Yükseltme LED】 Kademeli RGB ışık boncukları diğerlerinden daha parlak, uzun ömürlü ve enerji tasarrufu sağlar.Su bitkilerinin ve balıkların canlı renklerini göstermek için ultra parlak ve tam spektrumlu RGB LED'ler, Balık tankı, kaplumbağa tankı, sürüngen tankı, gölet vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılabilir. 【Daha Su Geçirmez ve Kurulumu Kolay】 Su geçirmez IP68 derecesi ile Akvaryum ışığı tamamen suya batırılabilir ve su altında çalışabilir.Güçlü Vantuzlar, dalgıç akvaryum ışığını istediğiniz yere sabitlemenizi sağlar. 5.【Daha Güvenli Tasarım】 Son derece şeffaf ve patlamaya dayanıklı akrilik abajurdan yapılmış, dayanıklı ve temizlenmesi kolaydır.Düşük voltajlı 12 V ile LED akvaryum ışığı doğal ışığa yakın, Daha Güvenli, daha güvenilir ve göz dostudur ve insanlara veya balıklara zarar vermez.Lamba tipi : 7,5 inç / 19 cm, Güç : 1,5 w, 6 LED.Lamba tipi : 11,5 inç/29 cm, Güç : 3 w,12 LED.Lamba tipi : 15 inç/38 cm, Güç : 4 w,18 LED.Lamba tipi : 19 inç/48 cm, Güç : 5 w,24 LED.Lamba tipi : 23 inç / 58,5 cm, Güç : 5,8 w, 30 LED.Lamba tipi : 28 inç / 71 cm, Güç : 7 w,39 LED.Lamba tipi : 36,5 inç / 93 cm, Güç : 9 w,51 LED.Lamba tipi : 44 inç / 112 cm, Güç : 11 w,63 LED.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!