• Yeni Kız
EuısdanAA 5 M Uzunluk İç Dia 6mm Poliolefin Yalıtım daralan tüp Wrap Beyaz (Envoltura de tubo termocontraíble con aislamiento de poliolefina de 6mm de diámetro iç de 5 m de longitu

EuısdanAA 5 M Uzunluk İç Dia 6mm Poliolefin Yalıtım daralan tüp Wrap Beyaz (Envoltura de tubo termocontraíble

Alıcı reytingleri:
₺ 135.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

(. (.Euisdan AA 5 M Uzunluk İç Çap 6 mm Poliolefin Yalıtım Daralan Boru Sarma White Description : kablo ve Bağlantı çeşitli elektrik izolasyon ve yapıştırma için Uygundur ve yaygın bağlanma veya son için metal çubuk ve borular, anten ve koruma kanıtı elektrikli Tel, korozyon işleme, elektrik Tel, izolasyon ve koşum uygulamalı.Çok ince duvarlı borular, sıcaklığa duyarlı bileşenler için iyi koruma sağlar.Düşük büzülme sıcaklığı üretim verimliliğini artırır.Kablo demetlerini sarmanın hızlı, güvenli ve güvenli yolu.Description in Spanish Envoltura de tubo termocontraíble con aislamiento de poliolefina de 6 mm de diámetro interior de 5 m de longitud blanco-.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!