• Yeni Kız
FUNZZY Noel Partisi Şapka Yaratıcı Geyik Desen Şapka Narin Noel Santa Cap Parti Malzemeleri Yetişkinler için Noel Partisi

FUNZZY Noel Partisi Şapka Yaratıcı Geyik Desen Şapka Narin Noel Santa Cap Parti Malzemeleri Yetişkinler için

Alıcı reytingleri:
₺ 200.40

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Yetişkinler ve kadınlar için uygundur.Herkesi tatil ruhuna sokmak için mükemmel, Noel süsleri ve parti için mükemmel.Bir ev dekorasyon veya bir fotoğraf pervane olarak da kullanılabilir.Rahat ve esnek dokunmamış kumaştan yapılmış, kendinize veya arkadaşlarınıza mükemmel bir hediye.Noel'de mutlu ve eğlenceli bir festival atmosferi yaratın.Açıklama Bu ürün, özellikle rahat giymek için dayanıklı dokunmamış kumaştan yapılmış yetişkinler ve kadınlar için sevimli bir Noel dekoratif şapkasıdır.Herkesi tatil ruhuna sokmak için mükemmel, Noel süsleri ve parti için mükemmel.Ayrıca, harika bir Noel hediyesi olarak da güzel olabilir.Özellikler Renk : Kırmızı.Malzeme : dokunmamış kumaş.Boyutu : Yaklaşık. 41 x 30 x 1,5 cm.Paket içeriği 1 x şapka.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!