• Yeni Kız
POPETPOP Akvaryum su boru konnektörü Ortak PVC boru Konnektörü Balık Tankı Tüpleri Hortum Bağlantı Parçaları Drenaj Aksesuarları Akvaryum için

POPETPOP Akvaryum su boru konnektörü Ortak PVC boru Konnektörü Balık Tankı Tüpleri Hortum Bağlantı Parçaları

Alıcı reytingleri:
₺ 50.91

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Sağlam ve dayanıklı, kullanım sırasında kırılması kolay değil.Balık tankı suyunuzu temiz tutarak drenajı teşvik etmeye yardımcı olabilir.Bahçe, sulama, su temini vb.Için de kullanılabilir.Eski veya kırık balık tankı tahliye borusu konektörünü yenisiyle değiştirin.Uzun süreli kullanım için kaliteli malzemeden yapılmış.Açıklama Bu öğe bir akvaryum drenaj borusu connector.It drenaj borusunun, su hortumunun, su besleme borusunun vb. Bağlanmasında kolaylık sağlayacaktır.Akvaryum ve akvaryum sahipleri için olmazsa olmaz bir araç.Özellikler-Renk : Mavi.- Malzeme : PVC.- Boyut : 7 X7. 2 X5. 5 CM-Eski veya kırık balık tankı tahliye borusu konektörünü yenisiyle değiştirin.- Uzun süreli kullanım için kaliteli malzemeden üretilmiştir.- Balık tankı suyunuzu temiz tutarak drenajı teşvik etmeye yardımcı olabilir.- Bahçe, sulama, su temini vb.Için de kullanılabilir.- Sağlam ve dayanıklı, kullanım sırasında kırılması kolay değil.Paket içeriği 1 x drenaj borusu konektörü.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!