• Yeni Kız
110 V 2KW 2 Delik Erişte Ocak Elektrikli Makarna Pişirme Makinesi Paslanmaz Çelik Makarna Köfte Işaretleyici Ticari 2 Sepet Erişte Ocak Makarna Işaretleyici

110 V 2KW 2 Delik Erişte Ocak Elektrikli Makarna Pişirme Makinesi Paslanmaz Çelik Makarna Köfte Işaretleyici

Alıcı reytingleri:
₺ 237.90

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Verimli】 - 2 delikli bir ızgara.Farklı yiyecekleri aynı anda verimli bir şekilde pişirebilir. 【Doğru sıcaklık kontrolü】 - Döngü ısı borusu döner bir sıcaklık kontrol anahtarı ile kontrol edilir ve sıcaklık 30-110°C arasında ayarlanabilir.Rahat ve hızlı ısı transferi sağlayın. 【Yüksek Kalite】 - 201 kalınlığında paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Güçlendirilmiş kabin tasarımı dayanıklılık, stabilite ve kolay temizlik sağlar. 【Notlar】 Paslanmaz çelik kapak, suyun sıçramasını önlemeye yardımcı olur; Kolay filtrasyon için gıda sınıfı nikel kaplı örgü filtre ile donatılmıştır; Alttaki ayak pedi, sobanın titremesini etkili bir şekilde önleyebilir ve stabilitesini artırabilir. 【Geniş kullanım】 - Kafeteryalarda, restoranlarda, yiyecek tezgahlarında ve diğer gıda üretiminde yaygın olarak kullanılır places.It erişte, makarna, köfte, çorba vb.Pişirmek için kullanılabilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!