• Yeni Kız
♦ Duvara Monte Masaüstü Çeşitli Eşyalar saklama kutusu Çok Fonksiyonlu Düzenleme Durumda Organizatör

♦ Duvara Monte Masaüstü Çeşitli Eşyalar saklama kutusu Çok Fonksiyonlu Düzenleme Durumda Organizatör

Alıcı reytingleri:
₺ 171.30

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

♦ İşaretsiz takviyeli yapışkan bantlar sağlanmıştır.Bandı iz bırakmadan yapıştırın ve hava kabarcıklarını elle sıkın. ♦ Masa, şifoniyer, yatak odası, banyo, çalışma odası, tente, ofis, başucu masası, oturma odasında yaygın olarak kullanılır. ♦ Yüksek kaliteli plastik malzeme, sağlam ve kullanımı dayanıklı. ◆ Çok bölmeli çeşitli eşyalar saklama kutusu, büyük depolama kapasitesine sahip çok bölmeli tasarıma sahip ve eşyaların alınması kolaydır. Neutral Nötr renk ve ince eğriler, depolama standının çağdaş tasarımını oluşturur.Bu tarz herhangi bir dekoru veya temayı tamamlar.Duvar Montaj Masaüstü Çeşitli Eşyalar saklama kutusu Çok Fonksiyonlu Düzenleme Durumda Organizer100 % marka yeni ve yüksek quality Features : Yüksek kaliteli plastik malzeme, sağlam ve kullanımı dayanıklı.Çok bölmeli çeşitli eşyalar saklama kutusu, çok bölmeli tasarıma sahip, büyük depolama kapasitesine sahip ve kolay elde edilebilen şeyler.Nötr renk ve ince eğriler, depolama standının çağdaş tasarımını oluşturur.Bu tarz herhangi bir dekoru veya temayı tamamlar.İşaretlenmeyen takviyeli yapışkan bantlar sağlanmıştır.Bandı iz bırakmadan yapıştırın ve hava kabarcıklarını elle sıkın.Masa, şifoniyer, yatak odası, banyo, çalışma odası, tente, ofis, başucu masası, oturma odasında yaygın olarak kullanılır.Şartname : Tipi : Masaüstü saklama kutularımalzeme : AS + absuygulamalar : Mutfak Oturma Odası Banyo Masaüstü depolamaözellikler : Masaüstü saklama kutuları, Duvara Monte Çeşitli eşyalar Depolama, Çok Fonksiyonlu masaüstü düzenleyici, Koleksiyon Tutucu Kılıf, Ev eşyası tedariklerimension : S : app.13. 5x7.8x5.1 cm/5.31x3.07x2.01in M : uygulama.26. 8x7.8x15.5 cm/10.55x3.07x6.1in L : uygulama.26. 8x8.8x5.1cm/10.55x3.46x2.01color : Beyaz, Sarı, Mavi (isteğe bağlı) Miktar : 1 Adet veya 1 Set Note : 1.Izin lütfen 0-1 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.lütfen teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.2.Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Teşekkürler!Paket içerir : 1 x Saklama Kutusuor1 x Küçük Kutusu1 x Orta Kutusu2 x Küçük Kutu.

Ürün hakkında

Type:
Desktop Storage Boxes
Material:
AS + ABS
Applications:
Kitchen Living Room Bathroom Desktop Storage
Features:
Desktop Storage Boxes, Wall Mount Sundries Storage, Multifunction Desktop Organizer, Collection Holder Case, Household Item Supplies
Dimension:
S:
app.13.5x7.8x5.1cm/5.31x3.07x2.01in
M:
app.26.8x7.8x15.5cm/10.55x3.07x6.1in
L:
app.26.8x8.8x5.1cm/10.55x3.46x2.01in
Color:
White, Yellow, Blue (optional)
Quantity:
1 Pc or 1 Set
Note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Storage Box :
1 x Small Box :
1 x Medium Box :
2 x Small Box :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!