• Yeni Kız
Araç Telefonu Tutucu, Evrensel 360 Derece Rotasyon Mini Hava Firar Cep Telefonu Montaj Standı, Telefon Tutucu Standı, Montaj Standı, Telefon Dağı, Araç Araç Telefonu için Destek İstikrarlı için Kamyon Mavi

Araç Telefonu Tutucu, Evrensel 360 Derece Rotasyon Mini Hava Firar Cep Telefonu Montaj Standı, Telefon Tutucu

Alıcı reytingleri:
₺ 98.10

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmış, hafif ve dayanıklıdır.Telefon tutucusu, sürüş sırasında çok kararlı olduğu için hız çarpmasına, acil durum frenine ve engebeli dağ yoluna uyum sağlayabilir.Ürünün uzunluğu 80mm, genişliği 25mm ve yüksekliği 25mm.It 4-6. 5 inç mobil cihazlar için uygundur phones.It açıyı istediğiniz gibi ayarlamanıza izin veren 360 derece döndürme özelliğine sahiptir.Çok Amaçlı Telefon Tutucu : evde yatakta veya kanepede yatarken video izleyin, masanın üzerine kırpıldığında görüntülü telefonu kullanın, mutfakta yemek tariflerini okuyun, selfie çekin.Ayrıca video kaydı için havai bir telefon tutucu da olabilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!