• Yeni Kız
Vishine 15 ml Jel Oje seti, 4 Adet Glitter Gümüş Altın Sarı Renkler Jel Cila kiti Kapalı Islatın UV LED Lamba Tabanı pardösü Gerekli Nail Art Salon DIY evde C191

Vishine 15 ml Jel Oje seti, 4 Adet Glitter Gümüş Altın Sarı Renkler Jel Cila kiti Kapalı Islatın UV LED Lamba

Alıcı reytingleri:
₺ 38.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Yüksek Pigmentli ve Harika Kapsama Alanı-Vishine'nin En Yeni Renk Koleksiyonu zengin premium pigmentlerle üretilmiştir.Bir kat renkli jel cila tam rengi alabilir.Sağlıklı Malzemeler ve Çevre Dostu-Vishine ıslatın-off UV / LED kür jel cilaları doğal reçineden yapılmıştır.Toksik olmayan formül.Hafif hoş taze çam kokusu.Kullanmak güvenli.Yüksek Kalite : Renk dayanıklı, esnek ve parlak herhangi bir teste dayanıklı, uygun uygulama altında 21 güne kadar uzun ömürlü.İyi mukavemet ve yüksek pigmentli ile uygulanması kolaydır.HATIRLATMA : Tırnak jeli cilası LED / UV ışığı altında kürlenmeye ihtiyaç duyar, KÜRLENME SÜRESİ : LED ışığı için ortalama 30-60 saniye, UV ışığı 2-4mins.Kapasite : 4 * 15ml Şişe Seti Sertifikasyon : MSDS,FDA,SGS,CE.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!