• Yeni Kız
Art Arda Kullanılan ELECRAT Yapışkan Sıva, Masaüstü Donanım Deposunda Aksesuar Kitleri Depolama Odası Paketi, 20000x8x0. 1 (MM), Mavi, 2 (Kitler) Sanayi Ambalajı için Yapışkan Bantlar

Art Arda Kullanılan ELECRAT Yapışkan Sıva, Masaüstü Donanım Deposunda Aksesuar Kitleri Depolama Odası Paketi,

Alıcı reytingleri:
₺ 19.50

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Ürün kalınlığı nedeniyle dayanıklıdır ve pürüzsüz ve yuvarlak görünür.Ürünün güçlü yapışma ile yırtılması kolaydır.Ürün renklidir, bu nedenle oldukça tanınabilir.Boyutu seçebilirsiniz freely.It tutkal kalıntısı bırakmadan yazmak için kullanılabilir.Masaüstü nalburdan Depolama Odası Paket Günlük Ev Taraf 0,1(MM) Ambalaj Sanayi Ambalaj Özellikleri İçin 2(kitler) Yapışkan Bantlar Dahil : Yükseklik/Kalınlık : ürün nedeniyle, kalınlığı dayanıklı ve hoş görünüyor(MM) Dekorasyon Fabrika Salonuna Renk : Mavi Malzeme : Kağıt Şekil : Dikdörtgen Şekli Toplam Net Ağırlık : 86(G) Uzunluk : 20000 Genişlik (MM) : 8 Doğum günü.uygulanabilir Durumlarda : Ürünün güçlü yapışma ile yırtılması kolaydır.Ürün renklidir, bu nedenle oldukça tanınabilir.Boyutu seçebilirsiniz freely.It tutkal kalıntısı bırakmadan yazmak için kullanılabilir.Ürün sorunsuz bir şekilde keser.Yeşil malzemeler hijyenik ve sağlıklıdır.Bu ürün tahriş edici olmayan bir kokuya sahiptir.Uyarılar : Yapıştırılan malzeme kuru ve temiz tutulmalıdır, aksi takdirde bandın yapıştırma etkisi etkilenecektir.Bant ile bantlanacak nesne arasında iyi bir bağ oluşturmak için belirli bir kuvvet kullanmanız gerekir.Artık tutkal fenomenini önlemek için güneş ışığından kaçının.Aynı bant, farklı ortamlarda ve cam gibi farklı yapışkan nesnelerle farklı sonuçlar gösterecektir : metal ve plastik.Ürünü büyük miktarlarda kullanmadan önce denemelisiniz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!