• Yeni Kız
Çok fonksiyonlu kozmetik saklama kutusu Makyaj Organizatör Pamuk Topu ve Çubukla Tutucu Organizatör Şeffaf Akrilik Pamuk Ped Konteyner Pamuklu Çubuklar için Makyaj Pedleri tezgahı için uygundur, banyolar, dressin

Çok fonksiyonlu kozmetik saklama kutusu Makyaj Organizatör Pamuk Topu ve Çubukla Tutucu Organizatör Şeffaf

Alıcı reytingleri:
₺ 105.93

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Sert sert plastik, Tıpkı cam gibi görünür-hafif çocuklarınıza zarar vermez ve küçük bir düşüşten kırılması daha zordur, ancak yine de bu zarif görünümü korur.Küçük boyutlu ama birçok şeyi tutabilir.Çok fazla yer kaplamaz ve makyajınızda işleri düzenli tutar.Pamuklu çubuklar, pamuk topları, kozmetik pedler, banyo tuzları ve daha fazlasını saklamak için idealdir.Sadece banyo için değil, mutfakta veya oturma odasında da mükemmel.Makyajı güzel, kuru ve banyo neminden temiz tutun.İşleri düzenli ve kolay tutun.Kozmetiklerinizi ve aksesuarlarınızı tek bir yerde, düzenli ve erişimi kolay tutun-dağınıklığı azaltın, hazırlık süresinden tasarruf edin ve daha fazla alan kazanın.Bu kozmetik saklama kutusu ev veya profesyonel için uygundur use.It ayrıca herhangi bir makyaj sevgilisi için harika bir hediye!Ürün adı : Makyaj organizatör Ürün adı : 2131 Ağırlık : 300g Renk : Şeffaf Malzeme : Acrylic Type : Makyaj organizatör Ürün Boyutları(yaklaşık.) : 15*11*13.2 Cmnot : fotoğraflarda gösterilen kozmetik dahil değildir Paket Şunlardır : 1 * Makyaj organizatör.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!