• Yeni Kız
40 adet / paket Çiçek Pet Sticker, Güzel Çiçek Bitkiler Şeffaf Çıkartmalar Dekoratif Çıkartmalar Scrapbooking Etiket Dekorasyon (A)

40 adet / paket Çiçek Pet Sticker, Güzel Çiçek Bitkiler Şeffaf Çıkartmalar Dekoratif Çıkartmalar Scrapbooking

Alıcı reytingleri:
₺ 6.69

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Malzeme : Yüksek kaliteli PET etiket, su geçirmez, pürüzsüz, solmayan, soyulması ve yapıştırılması kolay ve tekrar kullanılabilir.Çiçek ve bitkilerin simülasyonu : İnanılmaz çiçek tasarımları, güzel lavanta, papatyalar, laleler vb., net grafikler ve baskı, gerçek çiçek ve bitkilerin fotoğrafları, retro tarzı, büyüleyici dekoratif çıkartmalar gibi görünüyorsun.Uygulama : Karalama defterleri, planlamacılar, albümler, kartpostallar, tebrik kartları, davetiye kartları, zarflar, cam vazolar, günlükler, dizüstü bilgisayarlar, kırtasiye malzemeleri, su bardakları vb.Süslemek için kullanılır.Hediyeler : Bu büyüleyici çiçek çıkartmaları okul el etkinlikleri için malzeme olarak çok uygundur ve günlük el yapımı tasarımlar için dekoratif çıkartmalar olarak da kullanılabilir.Arkadaşlarınız ve aileniz için kırtasiye hediyesi olarak çok uygundurlar ve işçiliğin keyfini çıkarırlar.Paket boyutu : Seçtiğiniz için 6 farklı çiçek ve bitki stilleri, her paket farklı desenleri ile 40 çıkartmalar vardır, paket içerir 1/6 adet çanta çıkartmalar.Miktar : 40pcs/bag Package içerir : 1 /6 torba Sticker Color : Resim olarak Malzeme : PETSize : 6*6 CM.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!