• Yeni Kız
Rulo Ürünler 142-0004 Siyah Baskılı PVC Film Biyolojik Tehlike Uyarı Bandı, Efsane Biyolojik Tehlike (Logolu), 55 yd. Uzunluk x 2 Genişlik, 3 Çaplı Çekirdek Rulo, Tanımlama ve İşaretleme için, Floresan Kırmızı / Turuncu

Rulo Ürünler 142-0004 Siyah Baskılı PVC Film Biyolojik Tehlike Uyarı Bandı, Efsane Biyolojik Tehlike (Logolu),

Alıcı reytingleri:
₺ 43.86

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Çöp kutularını, lavaboları, keskin kapları ve diğer biyolojik tehlike konumlarını işaretlemek için "Biyolojik Tehlike" metnini ve uluslararası biyolojik tehlike uyarı sembolünü içeren yapışkan bant rulosu.Bant 2.5 mil kalınlığında, 2" genişliğinde 55 yd'dir.uzun, 3" çapında bir çekirdeğe sahip bir rulo halinde.PVC film bant gerilebilir ve korozyona dayanıklıdır.Yüksek kontrast ve görünürlük için floresan kırmızı arka plan üzerinde siyah metin ve görüntü.Mühürleme veya nitelikli malzemeleri içeren Kutu, paket ya da kap işaretleme için uygundur.Ürün Paket Miktarı : 1 | Renk Adı : Floresan Kırmızı.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!