• Yeni Kız
Hippychick Kapşonlu Bebek Havluları, Doğal %100 Pamuklu Banyo, Duş Havlusu Yenidoğan, Bebekler ve Küçük Çocuklar için, 32 x 32 Kırmızı / Beyaz

Hippychick Kapşonlu Bebek Havluları, Doğal %100 Pamuklu Banyo, Duş Havlusu Yenidoğan, Bebekler ve Küçük Çocuklar

Alıcı reytingleri:
₺ 77.82

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. %100 Pamuk.Yüksek kaliteli, %100 saf dokuma pamuklu bebek havlusu.Çok yönlü, dayanıklı ve dokunuşa yumuşak - hızlı kuruyan, yüksek emici ve lüks.Pamuk bantlı başlık.Boyutlar 32 "x 32" bebeğinizi sarmak için bol miktarda malzeme sağlar.85 Derece Fahrenheit'te makinede yıkanabilir.Türk Hamamından (veya banyo havlusundan) esinlenerek Türkiye'de dokunan bebekler ve çocuklar için bu havlular iyi tasarlanmış, sıcak, çabuk kuruyan, yüksek emici ve saf dokuma pamuktan üretilmiştir.Yumuşak ve rahat olan bu havlular hafif ve çok yönlüdür ve yüzmek, banyo yapmak ve küçükleri sahilde rahat tutmak için kullanılabilir.Son derece dayanıklı ve dokunuşa yumuşak, iki renkte gelirler : Kırmızı/beyaz şerit ve mavi/beyaz şerit.Dışta çizgili ve içte havlu.İki Formatta Mevcuttur Havluyu çocuğunuzun etrafında rahatça tutmak için her kolun altında bir popper bulunan Hippychick Kapüşonlu Panço Havlu, küçük elleri sıcak tutmak için rahat bir cebe sahiptir ve yürüme yaşından itibaren uygundur.Boyutlar : 70 x 54 cm (g x l).Kaputlu Hippychick Bebek Banyo Havlusu (boyutlar : 82 x 82 cm, bebeğinizi sarmak için bol miktarda malzeme sağlar).İşlemeli Hippychick logolu pamuklu bantlı başlık, saf dokuma pamuk başına 100 doğumdan itibaren uygundur.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!