• Yeni Kız
[2-Pack] Apple iPhone 12/12 Için KATIN Pro Temperli Cam Ekran Koruyucu Anti Scratch, Kabarcık Ücretsiz, 9 H Sertlik, Kurulumu kolay, vaka Dostu

[2-Pack] Apple iPhone 12/12 Için KATIN Pro Temperli Cam Ekran Koruyucu Anti Scratch, Kabarcık Ücretsiz, 9 H

Alıcı reytingleri:
₺ 11.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Mükemmel Uyum : Apple i Phone 12/12 Pro için özel olarak tasarlanmış, Telefon Kılıfı ile de kullanılabilir.Hassas Lazer Kesim, Parlatma Teknolojisi, Pürüzsüz ve Parlak Film Yüzeyi.Orijinal Ekran Yüksek Çözünürlüklü, Dokunmaya Duyarlı.Isı ve Temperleme işleminden sonra AF Patlamaya Dayanıklı PET ve diğer Malzemeleri kullanın, Yüzey Sertliği, Çizilmeye Karşı Dayanıklı, Aşınmaya Dayanıklı, Patlamaya Dayanıklı.Su geçirmez ve Yağ Geçirmez, Parmak izlerini Azaltmak için kullanılan Oleofobik Kaplama.çizilmelere ve Çarpışmalara Karşı En büyük ölçüde Koruyabilir.En Kolay ve En Hızlı Kurulum : Otomatik Adsorpsiyon Fonksiyonu, ekranı Hizaladıktan sonra, Ekran Koruyucusu Hızlı ve Otomatik Olarak Kurulur, Kabarcık Oluşmaz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!