• Yeni Kız
CandyGrid Kelebek Duş Perdesi Kanca Halkaları, 12 Adet Anti Pas Dekoratif Reçine Duş Kancaları Perde, Pembe, Mavi ve Sarı

CandyGrid Kelebek Duş Perdesi Kanca Halkaları, 12 Adet Anti Pas Dekoratif Reçine Duş Kancaları Perde, Pembe,

Alıcı reytingleri:
₺ 29.64

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Anti-pas duş perdesi kancaları kelebek-Krom kaplama metal kancalar [12 ADET siyah beyaz duş kancası, PERDESİZ].Sağlam reçine kelebek perde kancaları-Kurulumu çok kolaydır.Düşmesi kolay değil-Kelebek duş halkalarının kuyruk ucu uzatılmış, banyo için duş kancaları Yüksek Kaliteyi sağlamak için seçilmiştir.Benzersiz-Kelebek banyo duş kancalarının güzel tasarımı, duş perdesini daha kişiselleştirilmiş hale getirir.Boyut-Çapı 22-30mm(0.8"-1.1") olan çubuk için uygundur. 1.Neden Candygrid'i Seçmelisiniz? Tüm Candy Grid Duş Kancaları, tüm sevenler için en iyi tasarımcı tarafından tasarlanmıştır.Reçine malzeme ile yüksek kaliteli cilalı kromdan yapılmıştır.Tüm ürünlerimiz %100 KALİTE garantilidir!Duş perdesi kancaları yüksek kaliteli malzemeden ve testten sonra yapılır.Perde için kelebek duş kancalarını çok seveceksiniz2.Şartname : a. Renk : Mavi, Pembe, Sarıb.Malzeme : Premium Cilalı Krom; Reçine.Komple Duş Perdesi Kancaları Kelebek Seti 12 ADET (PVC kutu ile birlikte gelir) 3.Serbestçe kurulumu kolay : Sürtünmesiz, Kayma eylemi Kelebek duş perdesi kancalarını doğrudan duş perdesi deliğine yerleştirin ve duş perdesi çubuğuna asın, basit duş perdesi kancalarını takın ve çıkarın, uç sıradan duş perdesi kancalarından daha uzundur dekoratif ve düşmesi kolay değildir.4.Ek : Bu banyo perdesi kancaları çok benzersizdir.Banyo perdenizi, yatak odanızı, bebek odanızı ve oturma odanızı süslemek için şaşırtıcı derecede muhteşem tasarım.Lütfen bu kelebek dekoratif duş perdesi kancalarının çok yönlü olduğunu ve birçok duş perdesiyle eşleşebileceğini hayal edin.Sıcak not : Biz sadece çok değerli ürünler satıyoruz, benzer stil kelebek duş kancalarını daha düşük fiyata bulabilirsiniz, lütfen satın aldıktan sonra bize güvenin kelebek duş kancalarımızın kalitesinin sizi hayal kırıklığına uğratmayacağını bileceksiniz!.

Ürün hakkında

   :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!