• Yeni Kız
Beaupretty 100 pcs Tek Kullanımlık Eyeliner Fırçalar Aplikatör Göz Makyaj Jel Eyeliner Fırçalar Ince Eyeliner fırçası Makyaj Göz Astar Değneklerini için Ev Seyahat Kirpik Uzatma

Beaupretty 100 pcs Tek Kullanımlık Eyeliner Fırçalar Aplikatör Göz Makyaj Jel Eyeliner Fırçalar Ince Eyeliner

Alıcı reytingleri:
₺ 30.27

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Dayanıklı suni elyaf kafa ve siyah plastik sap kullanarak, tutmak çok kolay.Sıvı eyeliner ürünlerini steril tutmak için tek kullanımlık bir aplikatör kullanmak isteyen makyaj sanatçıları için mükemmel bir araçtır.Düzgün ve kararlı sıvı eyeliner ve dudak kalemi için tasarlanmıştır.Hafif ve küçük boyutlu, taşıması kolay, her zaman kullanıma uygundur.Kendiniz ve arkadaşlarınız için çok uygun, özellikle bayan arkadaşlar için ideal bir hediye.Açıklama Bazı pratik tek kullanımlık makyaj göz sopa ister misin?İsterseniz, ürünümüz iyi bir seçim olacaktır.Yüksek kaliteli plastik sap ve suni elyaf kafa ile üretilmiştir, güvenli ve pratiktir.Tek kullanımlık tasarım, çok güvenli ve hijyen.Özellikleri-Renk : gösterildiği gibi.- Malzeme : Suni elyaf ve plastik.- Boyutu : Yaklaşık 10. 00 X0. 20 X0. 20 cm / 3. 93 X0. 08 X0. 08 inç.- Dayanıklı suni elyaf kafa ve siyah plastik sap kullanarak, tutmak çok kolay.- Düzgün ve istikrarlı sıvı eyeliner ve dudak kalemi için tasarlanmıştır.- Sıvı eyeliner ürünlerini steril tutmak için tek kullanımlık bir aplikatör kullanmak isteyen makyaj sanatçıları için mükemmel bir araçtır.- Kendiniz ve arkadaşlarınız için çok uygun, özellikle bayan arkadaşlar için ideal bir hediye.- Hafif ve küçük boyutlu, taşıması kolay, her zaman kullanıma uygun.- Renk : Gösterildiği Gibi.- Boyut : 10x0. 2cm.Paket Dahil 100 x eyeliner fırçalar.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!