• Yeni Kız
LANEYLİ Emzik Kutusu Emzik Tutucu Kılıf Emzik Klip Binky Tutucu Kılıf Emzik Kutusu Emzik Aksesuarları 2 Paket, Macaron Pembe

LANEYLİ Emzik Kutusu Emzik Tutucu Kılıf Emzik Klip Binky Tutucu Kılıf Emzik Kutusu Emzik Aksesuarları 2 Paket,

Alıcı reytingleri:
₺ 17.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. "Güvenli Malzeme" Toksik olmayan, sağlıklı ve güvenli malzemeden yapılmış, pratik ve dayanıklı, anneler için çok yararlıdır. "Çok Yönlü Koruma" Bebeğin emziğini veya klipsini temiz bir ortamda tutar, toz, kir ve döküntülerden korur. "Güzel Tasarım" Özelleştirilmiş şekli küçük ve güzel, piyasadaki tüm büyük emziklere uyuyor.Annem annem için tasarlandı. "Taşıması Kolay" Seyahat için mükemmeldir ve bebek arabası, bebek bezi çantası, el çantası, çanta veya evin etrafında saklanması kolaydır.Kullanımı güvenlidir ve temizlenmesi kolaydır. "Evrensel Kullanım" Bu emzik tutucu, emzikleri veya emzik klipsleri, emzikleri, airpod'ları ve diğer küçük eşyaları yatıştırmak gibi diğer küçük aksesuarları taşımak için kullanılır. (İki emzik tutucu, emzik ve klips dahil değildir).BPA içermez.Tat ve Koku Ücretsiz.Boyutu : 2.5x2. 5x2. 2 yılında.Malzeme : Gıda Sınıfı PP Plastik.Açmak için lütfen iki elinizi kullanın.Ateşten uzak tutun ve flame.Do emzik kutusunu gözetimsiz bebeğe bırakmayın.Bebeğinizin sağlığı için lütfen her kullanımdan önce temizleyin.Bu emzik kutusu temiz tutmak için ılık su ile temizlenebilir.Her kullanımdan önce kontrol edin ve hasar görmüşse lütfen hemen atın.Neden Güvenine Değeriz?.LANEYLİ yenilikçi bir Amerikan şirketidir.Bebek ürünleri konusunda uzmanız ve bebek için daha iyi ürünler arayan genç anneler grubuyuz.Halkların Özgürlüğünü, Sevgisini ve Eşit Haklarını destekliyoruz.Her zaman yüksek kaliteli bebek ürünlerine bağlıyız ve tüm Amerikalıların bebek için daha fazlasını yapabileceğine inanıyoruz.BPA içermez.Tat ve Koku Ücretsiz.Boyutu : 2.5x2. 5x2. 2 yılında.Malzeme : Gıda Sınıfı PP Plastik.Paket içerir : Emzik Durumda x 2 (Hiçbir Emzik ve Klip Dahil).Açmak için lütfen iki elinizi kullanın.Ateşten uzak tutun ve flame.Do emzik kutusunu gözetimsiz bebeğe bırakmayın.Bebeğinizin sağlığı için lütfen her kullanımdan önce temizleyin.Bu emzik kutusu temiz tutmak için ılık su ile temizlenebilir.Her kullanımdan önce kontrol edin ve hasar görmüşse lütfen hemen atın.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!