• Yeni Kız
Sıcaklık Testi Kalem Metre Su Kalitesi Test Cihazı Dijital Ideal Güvenilir saklama çantası ile Ev Içme Suyu Akvaryum için

Sıcaklık Testi Kalem Metre Su Kalitesi Test Cihazı Dijital Ideal Güvenilir saklama çantası ile Ev Içme Suyu

Alıcı reytingleri:
₺ 127.80

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Su sıcaklığını ve halkanın sıcaklığını test etmek için bir işlev vardır.Otomatik kapanma, 60 saniye kullanımdan sonra hiçbir işlem otomatik olarak kapanmaz.Bu ürün, suyun saflığını yargılamak için suyun TDS değerini ve suyun iletkenliğini test etmek için kullanılır.Işık alarm fonksiyonu, test değeri 40ppm'den düşük veya eşit olduğunda, arka ışık yeşildir; değer 4oppm'den yüksek olduğunda, arka ışık kırmızıdır.Otomatik test ve kilit fonksiyonu : Temizledikten sonra, otomatik olarak okumak için su ekleyin, farklı su kalitesine göre ilgili ppm ve us/cm değerini görüntüleyin ve 5 saniye sonra otomatik olarak kilitleyin.Özellik : 1. Bu ürün, suyun saflığını yargılamak için suyun TDS değerini ve suyun iletkenliğini test etmek için kullanılır. 2. Su sıcaklığını ve halkanın sıcaklığını test etmek için bir işlev vardır. 3. Otomatik kapanma, 60 saniye kullanımdan sonra hiçbir işlem otomatik olarak kapanmaz. 4. Otomatik test ve kilit fonksiyonu : Temizledikten sonra, otomatik olarak okumak için su ekleyin, farklı su kalitesine göre ilgili ppm ve us/cm değerini görüntüleyin ve 5 saniye sonra otomatik olarak kilitleyin. 5. Işık alarm fonksiyonu, test değeri 40ppm'den düşük veya eşit olduğunda, arka ışık yeşildir; değer 4oppm'den yüksek olduğunda, arka ışık kırmızıdır. 6. Yaygın olarak su endüstrisinde kullanılan, içme suyu kalitesi Spec test için : değeri 4999 PPM fazla olduğunda Durum : %100 Marka Yeni Test Aralığı : 0-4999 PPM(su Sanayi, aile, bireysel ülke turizm, saha operasyonları, test araçları içme, Yaklaşık ERR) Test Hassas : +/ - %2 Sıcaklık Test Aralığı : 0-99°, hassasiyet +/ - 0.1 Ağırlık : görüntüler. 66g / 2.3 oz Paket listesi : 1 * dijital su kalitesi Test cihazı 1 * çanta.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!