• Yeni Kız
YUEND Placemats ısıya dayanıklı Dayanıklı Masa paspaslar Kaymaz Mutfak Ev Yemek masası için 1 ADET, William Morris Vintage Kahverengi Mavi Kırmızı Çiçek Yaprak

YUEND Placemats ısıya dayanıklı Dayanıklı Masa paspaslar Kaymaz Mutfak Ev Yemek masası için 1 ADET, William

Alıcı reytingleri:
₺ 8.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

İmitasyon kenevir placemat boyutu : 18×12 inç (45.72×30.48 cm).Kumaş : Polyester.Fitil, çuval bezinin etkisini taklit eder ve doğal bir retro stile geri döner.Placemat iki parça kumaşla dikilir ve kenarlar çift iğnelerle sıkıca dikilir.Her iki taraf da basılmıştır ve her iki tarafta da kullanılabilir.Sağlam ve giyilebilir malzemeler, güçlü ısı direnci ve kaymaz.Lütfen farklı monitörler nedeniyle biraz renk farkına izin verin ve manuel ölçüm nedeniyle 1-2 cm/0.4”-0.8”farkına izin verilir.DIY baskı tasarımı : Diğer resmi beğendiyseniz, bana e-posta gönderin, bunun için üretebiliriz you.It evinize güzellik katar!Ayrıca arkadaşlarınız ve akrabalarınız için sıcak bir hediye olabilir.Kumaş kalın, sağlam ve aşınmaya dayanıklıdır, iyi kırışıklık direncine, güçlü ısı direncine ve zarif baskı işlemine sahiptir.Kişiselleştirilmiş DIY baskı tasarımı, özelleştirilmiş kişiselleştirilmiş masa eşleştirme.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!