• Yeni Kız
Hamolar 4 Paket 2 Yollu Güç Dağıtım Bloğu, 0/2/4 Ölçer ın / 4 / 8 Ölçer Out Amp Güç Dağıtım Zemin Distribütörü Bağlantı Bloğu için Araç ses amplifikatörü Splitter

Hamolar 4 Paket 2 Yollu Güç Dağıtım Bloğu, 0/2/4 Ölçer ın / 4 / 8 Ölçer Out Amp Güç Dağıtım Zemin Distribütörü

Alıcı reytingleri:
₺ 62.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . ◆ Hamolar 2 Yönlü Araç Ses Güç / Zemin Dağıtım Bloğu.Üstün korozyon direnci. ◆ 2 Yönlü Bağlantı : 1-0/2/4 Awg'yi ölçün,2-4/6/8 Awg'yi Ölçün. ◆ 4 Adet araba amplifikatör güç dağıtımı ile gel, yüksek kaliteli dağıtım blokları ile sisteminizi kablolamayı kolaylaştırın. Temperature Yüksek sıcaklıkta Polikarbonat Taban ve Kapak Yalıtım ve Koruma Sağlar.Darbeye dayanıklı geçmeli plastik kapak.Sisteminizden beklediğiniz uzun ömürlülüğü almanızı sağlar. Auto Otomatik, tekne veya diğer araçlara uygulanabilir, ses sisteminizi koruyun.Çoklu araç amplifikatör sistemleri için idealdir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!