• Yeni Kız
Mum Yapımı Dökme Pot, Soya Balmumu ve DIY Mum Yapımı Malzemeleri-1 Mum Eritme Sürahisi, 2 Metal Merkezleme Cihazı ve 1 Kaşık ile 2 Lbs Soya Mum Balmumu Gevreği

Mum Yapımı Dökme Pot, Soya Balmumu ve DIY Mum Yapımı Malzemeleri-1 Mum Eritme Sürahisi, 2 Metal Merkezleme

Alıcı reytingleri:
₺ 79.20

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Ve sızıntıyı önlemek için akışı kontrol eden damlamayan bir dökme ağzı vardır.Eritilmiş sıvı balmumu teneke 6'ya dökün.It başkalarının kapasitesinden çok daha büyük olan 3,5-4 kilo erimiş balmumu tutabilir. ☞2 LB doğal soya balmumu : Bizim mum balmumu vardır 1lb / 16 oz 100% doğal soya balmumu, temiz ve pürüzsüz yanacak.Bu, evde bir soya mumu yapmak için ilk girişiminiz olsa bile, bu kaliteli soya balmumu kiti ile güvenli ve zahmetsizce yapabileceksiniz.Geleneksel parafin balmumunda bulunan sağlıksız kimyasallardan endişe duymadan, balmumumuz çevre dostudur, temiz yanar ve uzun süre dayanır.Ve renklendirici boyalar ve uçucu yağlarla iyi çalışırlar, böylece el yapımı DIY mumlarınızın güzel ve aromatik olacağından emin olabilirsiniz.Organik soya balmumumuzla evdeki herkesin çevre de dahil olmak üzere tadını çıkarabileceği güvenli ve toksin içermeyen mumlar yapın.Etiketi teneke kutunun altına yapıştırın ve sabitleyin 4. 【Tamamen doğal Soya Balmumu】 : Mum balmumu, soya balmumu mum yapım kitinde 2 lb'ye sahiptir. 【Ideal DIY Mum Yapma Araçları】 : Bu profesyonel dereceli mum yapma malzemeleri hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için idealdir.Mum Yapma Adımları : 1.Paket İçeriği ve Fonksiyonu : ≤ 1 adet mum yapma potu : Yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelikten yapılmış, 32oz/900ml kapasitesi diğer dökme kapların iki katıdır.Balmumuna sağlıksız mineraller ekleyen diğer balmumlarının aksine, soya balmumumuz yalnızca çevrede doğal olarak bulunan bitki bazlı katkı maddeleri kullanır.【Mum Yapma Dökme Pot】 : Bu mum dökme sürahi boyutu : 6.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!