• Yeni Kız
7 inç Çift Din Araba Stereo Radyo Dokunmatik Ekran FM Alıcı Multimedya MP5 Çalar Araç Ses Bluetooth Desteği ile Apple Carplay Android Oto Ayna Bağlantı TSK TF USB + AHD Yedekleme Kamera ve Mikrofon

7 inç Çift Din Araba Stereo Radyo Dokunmatik Ekran FM Alıcı Multimedya MP5 Çalar Araç Ses Bluetooth Desteği

Alıcı reytingleri:
₺ 329.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【7-inç Çift Din Araba Stereo】7-inç dokunmatik ekran radyo destekler TF/USB, ve AUX ses girişi arayüzü destekler harici MP3, cep telefonları, müzik çalarlar, vb.Ekolayzır ses kalitesi ve araç ses ekolayzırı ayarlanabilir ve yedi renkli düğme ışıkları isteğe bağlı olarak değiştirilebilir.Saati ve dili ayarlayın. 【Ayna Bağlantısı】 Radyo çalar, ayna bağlantı işlevini kullanmak için i Phone ve Android telefonları (Android 4.0-9.0) destekler.Radyoya bağlanmak için cep telefonu USB veri kablosunu kullanın ve cep telefonu görüntüsü radyo ekranına yansıtılabilir.Kurulumda "telefon bağlantısı" nı, Android telefonlar için "A-Link" i ve i Phone'un kullanması için "i-Mirror" ı seçin. 【Apple Carplay/Android Auto】i Phone ve Android telefonlar (Huawei hariç) Carplay / Android Auto işlevini kullanabilir.USB veri kablosu bağlantısı sayesinde, sesli radyo kontrolü elde etmek için cep telefonu metin mesajları gönderebilir ve alabilir, arama yapabilir, mobil navigasyon kayıtları yapabilir, müzik dinleyebilir ve i Phone desteği "Siri" yi arayabilirsiniz.Kurulumda "telefon bağlantısı" nı, Android telefonlar için "A-Auto" yu ve i Phone'un kullanması için "i-play" i seçin. 【FM Radyo,Bluetooth】 Bu multimedya radyo, radyo istasyonları için otomatik arama ve manuel aramayı destekler.Radyo istasyonları, destek FM87.5-108. Gerçek zamanlı yol koşullarını, haber yayınlarını, hava durumu tahminlerini vb. Dinleyebilirsiniz.Destek Bluetooth hands-free çağrı, Bluetooth müzik, indir telefon rehberi. 【Direksiyon Kontrolleri, AHD Kamera】 Araç stereo'sunu kontrol etmek için direksiyon düğmesini kullanın, işlem daha uygundur ve sürüş daha güvenlidir.AHD su geçirmez gece görüş kamera, geri görüntü daha net.Geceleri park etmek için uygundur.Geri vitesteyken ters görüntüyü otomatik olarak değiştirin.7 inç dokunmatik ekranlı radyo TF/USB'yi destekler ve AUX ses girişi arayüzü harici MP3, cep telefonları, müzik çalarlar vb.Destekler.Ekolayzır ses kalitesi ve araç ses ekolayzırı ayarlanabilir ve yedi renkli düğme ışıkları isteğe bağlı olarak değiştirilebilir.Saati ve dili ayarlayın.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!