• Yeni Kız
Likör cep Şişesi Komik Renkli Baykuşlar Flagon 8 Ons Paslanmaz Çelik Cep içme şişesi Viski Şişesi Huni ile Erkekler ve Kadınlar için Festivali Hediye 3. 6x6in

Likör cep Şişesi Komik Renkli Baykuşlar Flagon 8 Ons Paslanmaz Çelik Cep içme şişesi Viski Şişesi Huni ile

Alıcı reytingleri:
₺ 53.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Cep şişesi, paslanması kolay olmayan, çizilmeye karşı dayanıklı, korozyona dayanıklı, güvenli ve sağlıklı, çevre dostu ve uzun süre kullanılabilen gıda sınıfı 304 paslanmaz çelikten tasarlanmıştır. time.It yumuşak deri ile sarılır ve rahat hisseder.Şişenin kapağı, daha sıkı bir şekilde kapatabilen ve sızıntıyı mükemmel bir şekilde önleyebilen spiral bir tasarıma ve kesintisiz lazer kaynağına sahiptir.Balıkçılık, kamp, tekne, avcılık, yürüyüş, partiler vb.Gibi tüm açık hava etkinlikleri için uygundur.Unisex : Paslanmaz çelik şişelerimiz sadece erkek ceplerinde değil, aynı zamanda kız çantalarında da her yere taşınabilir.Içecekler her türlü tutabilir, dahil likör, kırmızı şarap, kokteyller, viski, bira, çeşitli içecekler ve böylece.Ürünler şunlardır : bir cep şişesi, bir huni.Malzeme : deri, 304 paslanmaz çelik.Boyutu : 9.2x15 cm/3.6x6in.Ağırlık : 200g. kapasite : 7.7 oz/227 ml.Yüksek kaliteli malzemeler : Cep şişesi, paslanması kolay olmayan, çizilmeye karşı dayanıklı, korozyona dayanıklı, güvenli ve sağlıklı, çevre dostu ve uzun süre kullanılabilen gıda sınıfı 304 paslanmaz çelikten tasarlanmıştır. time.It yumuşak deri ile sarılır ve rahat hisseder.Sağlam ve sızdırmaz : Şişenin kapağı spiral tipte tasarlanmıştır ve sorunsuz bir şekilde kaynak yapılır. laser.It daha sıkı kapatılabilir ve sızıntıyı mükemmel şekilde önleyebilir.Nano teknoloji baskı : Şişe, kapsamlı baskı yapmak, güzelliği anında geliştirmek ve kişiliği göstermek için nano baskı teknolojisini kullanır.Amaçlar : Sadece evde kullanım için uygun değil, aynı zamanda balıkçılık, kamp, tekne, avcılık, yürüyüş, partiler vb.Gibi tüm açık hava etkinlikleri için de uygundur.Unisex : Paslanmaz çelik şişelerimiz sadece erkek ceplerinde değil, aynı zamanda kız çantalarında da her yere taşınabilir.Uygun için : ıçecekler her türlü tutabilir, dahil likör, kırmızı şarap, kokteyller, viski, bira, çeşitli içecekler ve böylece.Bakım ve temizlik : Her işlemden hemen sonra temizlenmesi önerilir. use.Do su ile yıkamayın veya kimyasal çözücüler kullanmayın. wipe.In ürünün servis ömrünü uzatmak için lütfen şişeye uzun süre asitli alkol veya içecek koymaktan kaçının.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!