• Yeni Kız
Tarity Bilim Laboratuvarı Nesneleri Doodle Kalem kutusu Organizatör Tutucu Kalem Kırtasiye Kılıfı Kalem Kutusu Gözlük Çantası fermuarlı kılıf

Tarity Bilim Laboratuvarı Nesneleri Doodle Kalem kutusu Organizatör Tutucu Kalem Kırtasiye Kılıfı Kalem Kutusu

Alıcı reytingleri:
₺ 26.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Dayanıklı Malzeme : Bizim kalem kutusu kalem çantası yüksek kaliteli polyester yapılır, tamamen astarlı, dayanıklı, kullanışlı ve pratik, fermuar pürüzsüz, bu fermuarlı kalem çantası da uygun bir kolu ile.Boyutlar : 3 x 8,7 inç, Sıkıştırıldığında kompakt, çantanıza, çantanıza, çantanıza, okul çantanıza, sırt çantanıza ve evrak çantanıza kolayca sığar.Eşkenar Dörtgen Şekli : Depolama alanını artırın iç iki taraftaki iki bölme ile bölmelere bazı küçük şeyler koyabilirsiniz ve ana cebin alanını işgal etmeyeceksiniz.Çok fonksiyonlu : kalemlik kalem kutusu, bozuk para cüzdanı, makyaj çantası,kozmetik çantaları, gözlük kılıfı ve çok daha fazlası olarak kullanılabilir. % 100 PARA İADESİ GARANTİSİ : Kalem kutusu kalem çantamızı seveceğinizden eminiz, ancak herhangi bir sorun olursa, iletişime geçin ve size tam bir geri ödeme yapacağız.Tarity Kalem Kutusu Kalem Çantası Gözlük Çantası Tutucu Boyutlar : 3*8.7 inç.Sıkıştırıldığında kompakt, çantanıza, okul çantanıza, sırt çantanıza ve evrak çantanıza kolayca sığar.Malzeme : Kalem Çantamız Kalem Kutusu dayanıklı polyesterden yapılmıştır.Büyük Kapasite : İçinde gerçekten geniş, her biri 10-20 kalem tutabilir.Madeni paralar, anahtarlar, kozmetikler, makyaj araçları ve diğer küçük eşyalar için de uygundur.Tarity Kalem Çantası Kalem Kutusu, kalemleri, kalemleri, gözlükleri, işaretleyicileri, silgileri, makasları, iletkenleri ve diğer kırtasiye malzemelerini saklamak ve düzenlemek için tasarlanmıştır.Eşkenar dörtgen Tasarımı : Depolama alanını artırın, iç iki tarafta iki bölme ile bazı küçük şeyler koyabilir ve ana cebin alanını işgal edemezsiniz.Kapatma : Fermuar Paket içeriği : 1 x Kalem Çantası.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!